Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább, hogy legyek jó...

Hogyan tovább, hogy legyek jó fej nő és anyuka?

Figyelt kérdés
Elváltunk a párommal és egy kicsi lánnyal maradtam egydül. Párom minden héten egyszer látogatja. Azóta eléggé befordultam. Félek, hogy a kislányom mellettem halálosan unalmas életet fog élni, mert én humortalan, keserű, nagyon komoly ember vagyok. Csak a párom hozott az életünkbe humort, de más volt a probléma. Szóval elment a humor, elment minden. Mondják, hogy épitsem fel újra magam. Nincs kedvem. Apósom azt mondta, hogy azért nem szeretett meg a családja, mert "nem tudtál megfőzni bennünket", olyan személyiség vagy, akit nem lehet kedvelni. És most ilyen személyiség, tehát én nevelem a kislányomat. Soha nem nevetünk a gyerekkel, mert nem tudok, nem járok el sehová, mert a kislányom még olyan kicsi, hogy nem tudok mellőle még este sem elmenni futni, mert nem hagyom a lakásban egyedül. Ezért csak boltba járok, stb. Barátaim nincsenek, a múszaki dolgokhoz nem értek, azt is a párom rendezte, én lamortizálódok és fogalmam sincs, hogy igy mi lesz a gyerekemmel, tisztára ilyen személyiség lesz ő is. Rokonok és barátok nem járnak. Rokonok nincsenek, barátok meg a személyiségem miatt nem, mert ugye nem főztem meg senkit sem. Most mi lesz? Béna vagyok, csak a tv-t nézük a kislánnyal, meg sétálunk, boltba járunk. Hogy legyek jó fej nő?
2012. nov. 17. 12:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés.Ezt nem hiszem,hogy lehetne tanulni.Próbáld meg feldobni néha az életeteket.Süssetek vicces sütiket,mondjuk ami színes,hagyd hogy segítsen benne a lányod.Játszótérre is érdemes elnézni,ott össze tudsz barátkozni más anyukákkal.Közös délutánokat szervezhettek,vagy néha vigyázhatsz az új barátaid gyerekére,így a tiéd sem fog unatkozni.
2012. nov. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Menj el szakemberhez, mert szerintem nagyon depis a gondolkodásod. MIért vagy keserű ember?
2012. nov. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Miért vagyok keserú?? Mert tök jól összejött a család..., az életem.
2012. nov. 17. 12:38
 4/28 A kérdező kommentje:
Egyébként havonta járok dokihoz, de nincs rá több pénzem, hogy többször menjek. Ő meghallgat, azt mondja, hogy "legyek jobb fej" : ))) Hogyan, ha nem vagyok az?
2012. nov. 17. 12:39
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a kislányod?
2012. nov. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%
Lehet gonosz leszek, de a gyereknek lehet jobb lenne az apukával. Tudom, hogy első sorban az anyjával a helye, de te magad mondod, hogy a férjed együtt tudott nevetni a babával, neked van némi depressziós problémád, és az isten mentsen tőle, hogy elkeseredettségedben olyat tégy, amivel riogatják az embereket. Amíg helyrejössz addig talán tényleg az édesapának kellene felügyelnie.
2012. nov. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem téged lehúztak,de nem kis szinten.Mindenkiben van humor,az más kérdés,hogy a párod nem tudott téged értékelni,vagy csak nem hozta ki belőled.Ha pl valaki belém rúg akár burkoltan is,én sem leszek humoros kedvemben,viszont ha valaki kedvességgel fordul felém,akkor jól tudom érezni magam.
2012. nov. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok annyira elkeseredve, hogy ártanék a kislányomnak. Igen, ő együtt tudott nevetni vele, de semmi több. Tudom, hogy ez a helyzet már elég gáz, kibogozhatatlan.
2012. nov. 17. 12:43
 9/28 A kérdező kommentje:
Ott a pont utolsó kommentelő. Nem volt emberi hangnem velem szemben. Ha örültem, megbántam, mert le lettem hurrogva, hogy fogjam már be, mert nem hallja tőlem a tv-t, stb. Ha valamit örömömben kétszer egy héten elmeséltem, az volt rá a válasz, hogy jóvan, már mondtad. Alapjában komoly, komor ember vagyok, de volt régen bennem valami életürüm, amit kitapostak belőlem, szavakkal aláztak, vertek. Pl. Meghalt a kutyám, és a páromnak egy napig mondogattam csak, de elege lett, és azt mondta, hogy jól van, mit beszéljünk egy döglött kutyáról. Amikor a kicsit vártam, semmi szeretetet nem mutatott, egyszer mondta cssak, hogy neked meg már mekkora a potrohod! Poénkodott, de nekem fájt. A szüleim, a szülei előtt meg eljátszotta velem a jópofit. Most megsemmisülten állok itt egy gyerekkel. Egyébként is olyan a természetem, hogy nehezen találom fel magam, nehezen vagyok meg társaság nélkül, nem tudok hangulatot csinálni. Ezzel ugye "nem igen főzök meg senkit".
2012. nov. 17. 12:48
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

az önértékeléseddel van baj nem veled. nem hiszed el h lehetsz jófej. Ismerős a helyzet, voltam ilyenben, mikor tök hülyének és értéktelennek érzed magad. De ebbe nem szabad belesüppedni csak mert a hülye volt apósod igényeinek nem feleltél meg, nem jelenti azt h hülye vagy. Felejtsd el ezt a megfőzős dumát is, csak belehergeled magad.

Inkább állj fel azt indulás, menj társaságba, akárhova is, vidd a gyereket babaúszásra, zeneoviba mittomén csak menj és hidd el magadról h értékes vagy!!!

2012. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!