Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők valóban elzavarják...

A szülők valóban elzavarják vagy kiutálják a gyerekük választottját? Nálatok volt ilyesmi?

Figyelt kérdés

Tegyük fel ha lányos szülőként, abszolút nem olyan fiú kerül bemutatásra mint amilyet elképzeltek a szülők, akkor elküldhetik hogy márpedig a lányuk nem fog egy "ilyet" választani?


Általában a zűrös külsejű, tetkós férfiakkal szokott a legtöbb ellenszenv előjönni

Én is tetovált ember vagyok, ilyen maffiózó külsejű de csak azért, mert szeretek így festeni

Keresztapám, is csak egy lányos apuka, de megmondta hogy ide nem teszi be a lábát egy szélhámos sem, mert lelövi őket légpuskával

Ilyenektől kell tartanom?, vagy olyan dolog ez is hogy előrébb van a modor/jól szituáltság, mint a külsőm?


2012. nov. 17. 16:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát bizony megmondhatják a szülők, ha még zsengécske a lány, kb 18-20 éves koráig, főleg, ha első barát. Van, hogy ki is zavarják az ilyet a házból.
2012. nov. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen maffiozosók vagytok és igy légpuskával nyomultok? Környéken rettegnek a galambok.

Egyáltalán van már csajod vagy csak előre gondolkodsz hogy mi lesz ha majd egyszer lesz?

2012. nov. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

A külsőnél fontosabb a belső. Lehet valaki vadbarom tetkó nélkül is, és lehet jó fej tetkósan is.

Amúgy meg a börtöntetkó teljesen más, mint a szakember által felvitt. Egyrészt a rajzolt ábrák tekintetében, másrészt a kivitelezés színvonalában. Nem azt mondom, hogy mindig egyértelműen lejön a tetkóból ez dolog, de azért sokat segít.

2012. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Kinucc válasza:
38%
Sokszor szokott ilyen lenni.Sokszor ha egy lány elkezd járni egy rendes , de tekos mukival akkor azt sokszor kiutálják a külseje miatt.De szokott olyan is lenni , hogy a szülök rá eröltetik a lányra a bunko, de könyvelő kinézetű fiút.
2012. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Még ott nem tartok hogy bemutatásra kerüljek, de már 20éves vagyok, a kérdésem afelé akar mutatni hogy azok a szülők akik így viselkednek, miért csak a rosszat látják?
2012. nov. 17. 16:50
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

Ha kiskorú a lány akkor igen, de nagyon sokan vannak akik külső alapján ítélkeznek emberek felett, és ez nagyon sok lányos háznál így van. Nem minden esetben mennek sokra a hozzád hasonló kinézetű emberek azzal ha jó modorotok van, az előbb leírtak miatt.

Nekem is volt egy kigyúrt, tetkós, kopasz párom, nem ép egy "angyali" kinézetű, de nálunk elfogadták a szülők őt, hiába csak én vagyok az egyetlen lányuk.

2012. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

én lány vagyok..:D

hát szerintem nem a külső a legfontosabb.. jó-jó persze az is. de szerintem nem az a legfontosabb h hogy néz ki. az én anyám sem azt nézi h hogy néz ki,nem az a legfőbb szempont neki.. ( na jó az is),de inkább a belső,hogy milyen:) nekem ez a véleményem. ha jó ember vagy,nem számít a külső.

2012. nov. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem az összes fiúmat kiutálták, pedig felnőtt vagyok. Féltékenyek, vagy nemtudommi, maguknak akarnak megtartani.
2012. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki írja itt hogy de, megszólják, ki is lökhetnek e miatt. Hát én ilyet még nem hallottam. A normális házakban azért legalább a neved megkérdezik :D Amúgy ha tényleg durván nézel ki biztos lesz véleményük rólad, de ha tényleg (mint írtad) rendes udvarias gyerek vagy akkor ez idővel háttérbe szorul. Van egy rokonom aki viszont tényleg hárpia. A lányát mindenképpen egy jól szituált pénzes ürgéhez akarta adni. Nem sikerült neki. Eleinte elölte, kihisztizte stb hogy szakítsanak de a csaj a sarkára állt. Ne izgulj. Ezzel nem tudsz mit csinálni de hátha nem olyan "sárkányok" a szülők :)
2012. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Hát első benyomásként biztos infarktust kapnak én is azt kapnék... DE! a múltkor jártam egy áruházban kopasz, tetkós pasi volt az eladó. Annyira normális volt, hogy pár mondat beszélgetés után maximálisan eltűntek az előítéleteim. Szerintem minden normális ember így gondolkodik. Hazahozhat egy szép fiút is, ha egy tapló, érzéketlen barom.
2012. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!