Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők valóban elzavarják...

A szülők valóban elzavarják vagy kiutálják a gyerekük választottját? Nálatok volt ilyesmi?

Figyelt kérdés

Tegyük fel ha lányos szülőként, abszolút nem olyan fiú kerül bemutatásra mint amilyet elképzeltek a szülők, akkor elküldhetik hogy márpedig a lányuk nem fog egy "ilyet" választani?


Általában a zűrös külsejű, tetkós férfiakkal szokott a legtöbb ellenszenv előjönni

Én is tetovált ember vagyok, ilyen maffiózó külsejű de csak azért, mert szeretek így festeni

Keresztapám, is csak egy lányos apuka, de megmondta hogy ide nem teszi be a lábát egy szélhámos sem, mert lelövi őket légpuskával

Ilyenektől kell tartanom?, vagy olyan dolog ez is hogy előrébb van a modor/jól szituáltság, mint a külsőm?


2012. nov. 17. 16:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
nekem is van tetkom de az total nem erdekelte baratnom apjat, engem azert utalt ki, mert felig vietnami vagyok.....
2012. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem kell bemutatni ha olyan a család.. Én senkit se vittem haza pedig mindig tobb éves kapcsolataim voltak, a férjemet se ismerik söt a kozös gyerekeinket se. Mondjuk nálunk nem volt kinek bemutatni leköpni való a volt családom. A bátyáim házastársait gyerekeit se látták még. Ennek sajnos súlyos okai vannak,de nem kérdeshez tartozik.
2018. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!