Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fantázianevek? Mit gondoltok...

Fantázianevek? Mit gondoltok róluk? Furcsa?

Figyelt kérdés

A vezetéknévről lenne szó...

(Az, hogy nem magyar név, nem probléma, mert nem MO-n élek.)

A Walker vezetéknevet szeretném a kisfiamnak.

A párom bele is egyezne, de kicsit tartok az emberek reakciójától.

Mind a ketten Horváth-ok vagyunk, de egyikünk sem akarja, hogy ezt a tömegnevet kapja a pici...

Tartok a bemutatkozástól: "XY Horváth vagyok, ez pedig itt a fiam XY Walker!" (A párommal csak élettársak vagyunk, házasok nem.)

Kicsit kesze-kuszán írtam le a dolgot... Ha valamit nem értetek nyugodtan jelezzétek! Előre is köszönöm!



2012. nov. 19. 18:37
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Neharagudj de elég furán gondolkodsz úgy az egész életről. Kit érdekel pl, hogy mit gondolnak mások? Ez csak egy név. Ki nem tojja le, hogy másoknak mi jut róla eszébe? Különben meg megmondhatod nekik, hogy a családban van Walker csak megváltoztatták utána. Ennyi. Egy mondat.
2012. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Szerintem tegyetek úgy ahogy jónak látjátok és ne törödj azzal, hogy más mit mond. Valóban helyesebb lenne ha először az egyik szülő iratná át a nevét legalább és akkor nem tevödne fel a kérdés, hogy miért az a neve vagy sem. Minden országban másképp reagálnak az emberek bizonyos dolgokra, te tudod, hogy nálatok mi a helyzet. Nem könnyű kisebbségként élni egy idegen országban (ezt csak az tudja aki benne él) és föleg olyanban nem ahol utálják a magyart, de ez azért nálad nem áll fent szerintem.

2012. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Mi jut róla eszembe? Egyértelmű hogy a Texasi szopó ahogy sok mindenkinek.

Amúgy minek rakod fel ha igy vagy vele?

"mert én azt akarom, hogy Walker legyen! És pont. De ha az általad használt Radiátor példával élek, és az megtetszene, akkor a gyerekemnek akármennyire is fájhat miatta a szíve akkor is Radiátor lesz!"

2012. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!