Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esély rá hogy...

Mennyi az esély rá hogy megvár? ÉS nem talál mást? Más világba ment élni.

Figyelt kérdés
BArátnőmmel fél éve vagyunk együtt.Ő kapott egy nagyon jó munka lehetőséget Amerikában.Egy év múlva jön haza először.Azt mondta szeret és folytatni akarja.Én is nagyon szeretem de attól félek hogy ha kint van egy új világba talál mást vagy átgondolja a helyzetet.Én is sokat gondolkozom azon hogy itthon várok rá skypon tartjuk a kapcsolatot de nem fogom bírni meg lehet hogy feleslegesen várakozok miközben nekem már családot kéne alapítani nem karriert.Mi a véleményetek?
2012. nov. 21. 13:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy kicsit nyers leszek.Te családot akarsz,ő karriert.Nem egy a célotok ezért nem hiszem hogy kibírja.Nem biztos hogy ő a megfelelő számodra.Közösek kell legyenek a célok,de nálatok nem azok.
2012. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
26%

Mondjuk így, hogy leírtad, megvan nagyjából mindened anyagilag, tényleg furcsa, hogy képes volt itt hagyni. Neki tényleg fontosabb a pénz+karrier, mint te.

Amúgy meg sajnálom, hogy ezt mondom, de egy ennyire karrierista nőnek nem épp egy gyerekes apuka az álma, akinek a gyerek miatt azért gondolom vmennyire meg van kötve a keze. Neki egy jól menő üzletember kell szerintem, Amerikában meg hipp-hopp találni fog egyet.

Hidd el, jobban jársz, ha vhogy lezárod a dolgot vele.

2012. nov. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de én is kimentem volna. Akármennyire szeretek akárkit, azért egy nagyon jó fizetés, ami megalapozza a jövőmet, ráadásul csak egy évet kell kint maradni..

Nálam ez felülírna mindent.

Hülye is, aki kihagyja ezt egy kapcsolatért.

2012. nov. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Miért nem mehetnél ki vele?Akkor senkinek nem kéne lemondani semmiről.
2012. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem tarthattam vissza mivel mi amikor össze jöttünk már jelentkezett erre az állásra.Ez a része nem fáj,tudom hogy nagyon szeret.Az álmaink is nagyjából ugyanazok vagyis voltak csak ő neki kell a pénz hogy valóra váltsa itthon.Az is lehet hogy ha haza tér újra egymáséi leszünk.
2012. nov. 21. 15:00
 16/19 A kérdező kommentje:
Van egy gyermekem akit nem hagynék itt semmi pénzért.
2012. nov. 21. 15:00
 17/19 anonim ***** válasza:

Egy év az semmi. Szerintem ő nem pasizni ment ki, hanem pénzt keresni, tapasztalni. Ettől nem kell félned.

Hiába van neked meg mindened, ha neki nincs! és ez önzőség lenne tőled, ha nem engednéd el őt -persze nem örökre-, de neki ez fontos. Ha visszajön majd úgyis kiderül, hogy akarjátok-e folytatni...

Neked miért fontos a családalapítás? Már írtad, hogy van egy gyereked!

Amúgy meg lehet neki is fontos lesz, de ez az amerikai út nagyon fontos lehet neki, és én megértem.

A nők általában nem csalnak, ha talál mást, úgyis megmondja.


nem biztos, hogy talál mást, főleg nem külföldön. Gondolom ő sem akar örökre kint ragadni, itt van a családja.

2012. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Nekem ott nem stimmel a dolog, hogy képes volt kimenni nélküled... nem tűnik kölcsönösnek a dolog a részéről :(


Fájdalmas kijelenteni, de nem szeret. Ha szeretne, nem ment volna ki."


Ez de hülyeség!


Volt egy jó lehetősége és élt vele.


Az nem lett volna önzés, ha a párja itt tartja?


Kibír ennyit egy kapcsolat.

Mi van azzal, aki évekig egyedülálló.

Ők se mennek bele sokan futó kalandokba.

Sok ilyet ismerek, nőket is, aki évek óta nem szexelt senkivel, mégsem pusztult bele.


Miért lenne biztos, hogy félred.ug?

2012. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ez leginkább akkor működhet, ha valamiféle érdek köt össze titeket. Ha csak önmagában az érzelmek, akkor lassan el fog halni a dolog vagy épp pont a féltékenykedés meg az egymás után sóvárgás őrli fel a kapcsolatot. Az érdek-dolgot kifejteném: rokonom kb. 1 éve volt együtt a párjával, amikor a pasinak el kellett utaznia a tengerentúlra, 1 évre. (szerződéses munka) Eleve nem viselte meg különösebben a rokonomat, hogy a pasival ilyen messze lesznek egymástól és ilyen sokáig. A rokonom nem szereti szívből a párját, ezt mindenki tudja, így a kötődése se gyengült, mert nem volt szó ilyesmiről. Tudomásul vette, hogy a pasi most messze lesz egy darabig és kész, éli az életét (nem csalja meg, annyi esze van, mert kül., ugrik a nagy reményekkel kecsegtető házasság, khm..) szóval neki tök mindegy, egymás mellett vannak-e közvetlenül, mert leszarja. A pasi amúgy halál szerelmes, ő meg számolja vissza a napokat, míg újra együtt lesznek. Az ő esetükben tehát azért működik, mert a rokonomnak nincs különösebb érzelmi kötődése, így nem terheli a pasit a sóvárgásával meg a féltékenykedésével, higgadtan kezeli az egészet. A srác meg simán egy papucs.
2012. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!