Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzelmi válság, hogyan tovább?

Érzelmi válság, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Egy ideje (kb fél év) nagyon kesze-kuszák az érzéseim a vőlegényem iránt! Valamikor szeretem nagyon jó vele stb. (bár nem olyan, mint az elején volt) máskor pedig azon agyalok, hogy nem tudom mit akarok, hogy vele akarom-e leélni az életem, vagy nem. Az nem is kérdés számomra, hogy Ő egy nagyon jó ember, szerintem soha nem találnék jobbat nála, mindig próbál a kedvembe járni, figyelmes... Az ágyban is nagyon figyelmes, jó vele!


Kerültetek már ilyen helyzetbe? Mi volt a döntés?

Hogyan lehetne megint minden tökéletes és boldog?

4 éve vagyunk együtt!



2012. nov. 21. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele!
2012. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Csináljatok együtt új dolgokat!

És nézd meg mások mennyire nem ilyen szerencsések :-)

2012. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt leírtad, mi a jó benne, de azt nem, hogy mivel van gondod. 4 év után természetes, hogy nem "őrülsz meg érte", ilyenkor már máshogy kell értékelni a kapcsolatot.
2012. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

És mi hatására alakult ki ez a megkérdőjelezés a szerelem iránt, 4 év alatt azért hozzá lehetett szokni.

Egy kirándulás vele, mondjuk egy messzi helyre , ahol megnézed ,hogy miként reagál le helyzeteket ill. ez a fél éve kesze-kuszák az érzéseim rész - valamilyen kiváltó oka ennek lehet - mi miatt jelentkezett ?

2012. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

…amúgy, én hasonlóan vagyok a "barátnőmmel", jó vele, jól érezzük magunkat együtt, jó a szex is, a családja szuper, a nővére gyerekei rajonganak értem, és én is szeretem őket, biztos hiányozna minden(ki), ha már nem lennének, de… :-(( Nem tudom mit tegyek! Szakítani nem akarok, még nem, főleg, hogy jön a karácsony.


Bocs, nem offolásnak szántam.

2012. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a konkrét helyzet a gond, hanem az a szemlélet, amit te is elsajátítottál a kortársaiddal együtt. Annyira magas az ingerküszöb, hogy már semmi sem elég. Mindent überelni. Folyton növekedni, új ingereket szerezni. Ezzel a telhetetlen szemlélettel nem lehet boldognak lenni.

Hogyan tovább? Találsz új pasit, vele megint átéled az emelkedős fázist, aztán megint új ingereket keresel, és ennek sose lesz vége.

2012. nov. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Az első válaszoló tippje nem túl jó ötlet szerintem, mivel ekkor benne kétes érzelmek jelennek meg . Ez maradjon a végső megoldás.
2012. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, a végső megoldásnak gondoltam.
2012. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Talán az a baj, hogy mindenben figyelmes veled és beleuntál.
2012. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, hogy kevésbé figyeljen rád, szärjon le egy kicsit. Nőből vagy, értse meg, így nem mehet tovább, hogy figyel rád, a szex is oké, meg a tetejében még jó ember is.
2012. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!