Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzelmi válság, hogyan tovább?

Érzelmi válság, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Egy ideje (kb fél év) nagyon kesze-kuszák az érzéseim a vőlegényem iránt! Valamikor szeretem nagyon jó vele stb. (bár nem olyan, mint az elején volt) máskor pedig azon agyalok, hogy nem tudom mit akarok, hogy vele akarom-e leélni az életem, vagy nem. Az nem is kérdés számomra, hogy Ő egy nagyon jó ember, szerintem soha nem találnék jobbat nála, mindig próbál a kedvembe járni, figyelmes... Az ágyban is nagyon figyelmes, jó vele!


Kerültetek már ilyen helyzetbe? Mi volt a döntés?

Hogyan lehetne megint minden tökéletes és boldog?

4 éve vagyunk együtt!



2012. nov. 21. 19:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen, én is így vagyok a barátnőmmel, hogy nem lesem minden mozdulatát, hagyom csináljon bármit. Ez beválik!


üdv: 1. és 5. voltam és már a 11es is :))

2012. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

6-osnak teljesen igaza van.

Amúgy meg, szerintem ha valaki megtalálja az igazit, azt megérzi. Ha te kételkedsz, akár egy kicsit is, bár nem is kicsit ha feltetted ezt a kérdést, akkor szerintem nem ő az igazi, ebben a fázisában az életeteknek. Lehet, hogy ha 10 év múlva megint találkoztok, akkor elég lesz neked az a nyugodt, bizalmas fajta szeretet/szerelem amivé alakul jó esetben egy házasság (mert olyan sose lesz mint az elején, amikor még csak ismerkedtek), és akkor már ő lesz az igazi akkor és ott. Most még talán nem.

2012. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!