Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mar nem birom tovabb. Nem...

Mar nem birom tovabb. Nem tudom mit csinaljak?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. ezt ma irtam ennek a folytatasa itt van.

Ugye anyu tegnap ert haza ,es ma egesz nap suliba voltam,remenykedtem,hogy,ha haza jovok,akkor lenyugszik es kedves lesz,de amint betettem a labam a hazba elkezdett ok nelkul orditani velem...Amikor leultem,h mert oda ulok,ne igy egyek ne itt egyek meg ilyenek.Nem tudom meddig birom meg ezt ,ugy erzem ideg bajt kapok.Mindenre vigyzaok,hogy ne akasztjam ki ,de akkor is baja van velem..Ugy faj,elsem tudjatok kebzelni mennyire rossz erzes:/ Ugy erzem nincs ertelme elnem es nem szeret..Nagyon fo*s egy erzes:S


2012. nov. 22. 22:30
 1/1 anonim válasza:
Egyik ismerosom is hasonlo helyzetbe volt tavaly es az apjahoz fordult segitsegert(ugyanigy elvaltak) es az apja beszelt az anyukajaval aki eloszor kiakadt aztan lenyugodott megint kiment kulfoldre a lany a nagymamajahoz koltozott majd az apja es az elettarsahoz es azota anyjanak is jobb es jobb kapcsolatban vannak es felfogta h a lanya mar mindjart felnott.
2012. nov. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!