Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy egyedül maradok?

Lehet, hogy egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a családom lehet, hogy szétmegy? Az a helyzet, hogy testvérem már felnőtt és májusban összeköltöznek a barátnőjével, ma láttam egy üzenetet, hogy mennyire örül ennek, mert azt írta, hogy csak ránk költi a pénzt, ezt el is várják tőle és még magára se marad. Majd láttam egy üzenetet miszerint anyám el akar menni, mert apával sokat veszekednek manapság. Most itt állok 15 évesen és nem tudom mitévő legyek :(

2012. nov. 23. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le anyukáddal és kérdezd meg, mi a helyzet. Talán ő meg tud nyugtatni afelől, hogy mi várható.
2012. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben lesz. :)
2012. nov. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a szülőkkel kell ezt megbeszélni, hogy mi lesz a közeljövőben. Csak ők dönthetnek felőled, hiszen még nem vagy nagykorú. De azért mondd el nekik, hogy mit gondolsz erről az egészről. Hátha születik megoldás.
2012. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
oopsz, maradsz a fateroddal. :D
2012. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!