Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha 11 eves vagyok,...

Mit tegyek ha 11 eves vagyok, es alkoholista anyaval kell elnem?

Figyelt kérdés
van egy 16 eves noverem ot nem erdekli hogy anya alkoholista. apank nincs, elment. en 11 eves lany vagyok es anyam minden este amikor nem dolgozik full reszeg, beul a szamitogep ele es ossze vissza irogat meg hulyesegeket beszel nekem .. ilyenkor legszivesebben bevernek neki egyet, sot megolnem mert olyankor utalom... de hat nem szabad...de reggelente meg delelott nagyon imadom mert kedves de a nap vegere .... :(( minden reggel azon imadkozom hogy ne anyam hullaja fekudjon mellettem :((( segitsetek mit tegyek??:(((
2012. nov. 24. 23:10
1 2 3
 11/22 timike26 ***** válasza:
pedig mèg mindig jobb feljelenteni ès remènykedni hogy èszheztèr,mint egy reggel megtalàlni a sajàt hànyàsàban.
2012. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
uhh :( de nem akarom hogy elvegyenek tole vagy ilyesmi :(
2012. nov. 25. 18:55
 13/22 anonim válasza:

Én megértelek,az én anyám is teljesen ugyan ez.

A tesódat is megértem,szerintem valameddig őt is zavarta ez a dolog,de gondolom már belefáradt.Én is 16 éves vagyok,de már engem sem érdekel.Kb.14 éves koromig minden nap kikészültem ettől.Most egyszerűen már annyira nem érdekel,hogy hogy rontja el az életét,hogy már nem is foglalkozok vele.

Sajnos nem tudok neked jobbat tanácsolni,mint azt,hogy ne foglalkozz vele te se.Tudom,hogy nagyon nehéz,de ha anyud saját magától nem akarja ezt abbahagyni,akkor nem is fogja.A saját életedet meg nem kell ezért tönkretenned. :(

2012. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
De ebbe barmikor belehalhat :( Nelkule nem tudnek elni :(
2012. nov. 26. 19:57
 15/22 anonim válasza:
Nem fog belehalni,ne izgulj...Én is mindig ettől féltem,de hidd el,az ilyenek élnek a legtovább!
2012. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

11 vagyok én is, van egy 6 éves húgom, és egy 20 éves nővérem. 1-2 hónaponként apám agya bekattan és inni kezd. ez tart egy-másfél hétig. olyankor üvöltözik, van hogy megveri anyumat.

régen nővérem nyári munkát végzett, mert koncert jegyre gyűjtött. apám fogta magát és ellopta az összegyűjtött pénzt. anyum arany nyakláncát, karkötőjét is ellopta. volt olyan is, amikor a megkezdetlen mosóport vitte el itthonról és adta el.

ha jó a kapcsolatod a nővéreddel, akkor megkérhetnéd, hogy beszéljen anyukáddal. együtt érzek veled :(

2012. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

De en ezt nembirom amikor alszik alig merem felkelteni mert felek hogy meghalt

:'(((

2012. nov. 30. 14:02
 18/22 anonim ***** válasza:
nem szoktam ilyet írni, de ha gondolod írj privit. aztán beszélgethetünk, és próbálnék segíteni.. 15L
2012. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
jaj szegenykem! szerintem talalj ki programokat arra az idopontokra,amikor altalaban iszik. vagy napkozben amikor kedves, mondd meg neki kerek perec hogy nem birod tovabb!
2012. dec. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Szoktam neki mondani, meg kérdezgetem hogy mi elől menekül az alkoholba, de elvicceli és annyit mond hogy "előled"...:l
2012. dec. 25. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!