Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha 11 eves vagyok,...

Mit tegyek ha 11 eves vagyok, es alkoholista anyaval kell elnem?

Figyelt kérdés
van egy 16 eves noverem ot nem erdekli hogy anya alkoholista. apank nincs, elment. en 11 eves lany vagyok es anyam minden este amikor nem dolgozik full reszeg, beul a szamitogep ele es ossze vissza irogat meg hulyesegeket beszel nekem .. ilyenkor legszivesebben bevernek neki egyet, sot megolnem mert olyankor utalom... de hat nem szabad...de reggelente meg delelott nagyon imadom mert kedves de a nap vegere .... :(( minden reggel azon imadkozom hogy ne anyam hullaja fekudjon mellettem :((( segitsetek mit tegyek??:(((
2012. nov. 24. 23:10
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Sajnos én is ilyen helyzetben vagyok csak én fiu vagyok :(Hát csinálhatod azt h egyszer annyira leissza magát h elájul vagy durván elesik és kihívhatod a mentőket és ők elviszik és elküldik elvonóra addig átkerülsz a legközelebb álló rokonodhoz.Az elvonó után lehet hogy minden rendbe jön.Vagy eljársz otthonrol és eltereled a figyelmed róla (mondjuk 11 évesen necces:/) Csak ennyit tok mondani de ha kell irj nyugodtan privát üzit.
2013. máj. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

én is ilyenen mentem át.

próbálj meg a gyámügyre bemenni, hátha segítenek, meg a kékvonaltól segítséget kérni.


engem teljesen tönkretettek ezek a dolgok

2013. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!