Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, ha...

Szerintetek az normális, ha apám állandóan a fenekemre csap?

Figyelt kérdés
de tényleg állandóan, és mindig azt mondja, hogy csak viccelt.. de nekem elég kellemetlen. múltkor például vendégeink voltak (rokonok) és akkor is. hogy mondjam el neki úgy, hogy ne bántsam meg??? sürgős
2012. nov. 26. 11:13
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
16
2012. nov. 26. 11:50
 12/19 anonim ***** válasza:
85%

Én a fiam fenekére vágok időnként viccből,de ez akkor van amikor behajol és nem lehet tőle elmenni. Olyankor mondja is ,hogy türelem és kinevet,de ő már 23 éves tehát nem veszi komolyan.Én meg az anyja vagyok és tudja ,hogy poén.

De..Ez nem vicces ha az apa a lánya seggét csak úgy ütögeti.Az más szitu. Főleg ,ha azt úgy teszi,hogy nem is vagy útba neki vagy éppen elmész mellette és csak úgy rá csap.


Szóval van egy határ amíg, vicc és van egy határ amikor meg molesztálás. Köztes nincs!

Szerinted melyikbe tartozol?

2012. nov. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%
beleszarnék a tenyerébe az ilyennek
2012. nov. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
34%

Hát én ilyet életemben nme hallottam. Egy apa rácsap a lánya fenekére?


Akkor biztos nagyon jó feneked lehet. Hmm...

2012. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
10%
Jajj hagyjuk már a hülyeséget. Már rég megd*gta volna, ha oylan lenne. Lehet kérdező túlságosan hasonlítasz anyukádra és ezért csinálja. De biztos nagyon jó feneked lehet.
2012. nov. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
93%

"biztos jó feneke van"


Ja, és akkor már mindenki csapkodhatja?


Kérdező, nem tudom milyen viszonyban vagy az apáddal, de mindenképp szólj neki, h ez neked nagyon kellemetlen. Nem normális dolog a fenékcsapkodás, a kérdező már nem kislány, az érhet hozzá a testéhez, akinek megengedi.

2012. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Apu!

Neked ott semmi keresnivalód!


Vagy:

Apu!

Nem vagyok a barátnőd,légyszi ne csapkodd a fenekemet!

2012. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nem szoktam vele olyan sokat beszélni mint mondjuk anyuval, de jól kijövünk.. nem, nem hasonlítok anyukámra egyáltalán, úgyhogy nem tudom miért csinálja.
2012. nov. 26. 12:50
 19/19 anonim válasza:

Lehet hülyén hangzik de lány vagy fiú vagy?

(mivel azokból amiket írsz nem tudom eldönteni:)

2015. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!