Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eléggé le vagyok szabályozva....

Eléggé le vagyok szabályozva. Energiaitalt egyátalán nem ihatok.!?

Figyelt kérdés

Ez bizony jó akarás miatt van így, mert nem akarják, hogy bajom legyen, de úgy érzem kicsit ez már túlságosan leszabályzás.

Oké, hogy nem mindennap, de egyátalán nem kapok, egy évbe egyszer sem.

Úgy ihatok, hogy tesóméba 'belenyalhatok', mint a kisebb gyerekeknél a sörnél.

Ez már túlzás. . . Nem cigizek, nem iszom, nem is szeretnék, de túlságosan vissza fognak, azért már középsulis vagyok, nem vagyok óvis, hogy 1 hónapban legalább egyszer, de, még évente sem...

Ha ezt megemlítem, akkor jön az, hogy 'jó nem cigizni is akarsz', hát 33 osztálytársból 29 cigizik, szóval talán a mai világban már nem is lenne meglepő, de nem vágyom rá. . . Akármilyen elitt iskola lehet, akkor is találni olyat aki 15-16 évesen már cigizik. . .

Nálam van így? Vagy mással is csinálják ezt? Normális szülői gondolkozás?

15/L


2012. nov. 26. 16:26
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Óó istenem miért nincsenek ilyen lányok a közelben mint te aki nem cigizik, nem iszik/drogozik stb..:/ Megmondom őszintén 8éve sportolok (versenyszerűen-sok verseny/edzés) ez mellett kitűnő vagyok és olykor-olykor iszok energia italt,mert késő estig tanulok! Ez nálam nem rendszer MAX 1hónapban 3-4! Persze az én szüleim se örülnek neki és sokszor van hogy nem engedik! Megértem hogy úgy érzed te vagy a különc de sz@rd le ! Én örülnék ha lenne egy ilyen "különc" az osztályba;) 15F
2012. dec. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!