Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vesztetek már össze a párotokk...

Vesztetek már össze a párotokkal azért mert munkanélkülivé vált?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ha amiatt megromlana a kapcsolatom a párommal, mert nem találok munkát. Én mindent megtettem amit csak tudtam...jártam a várost és ahová csak lehetett beadtam az önéletrajzom, küldtem emailben egy csomó helyre, mégsem találtam eddig munkát. Pénzügyi-számviteli végzettségem van. December 21-ig jár a munkanélküli, utána semmi nem lesz és ha addig nem találok munkát, félek hogy a párom akár el is hagyna...de legalábbis nagyon megromlana a kapcsolatunk. Nem tetszik neki hogy itthon vagyok, neki pedig menni kell dolgozni. Hiába csinálok meg itthon mindent. Azt mondja mindig hogy aki dolgozni akar, az talál munkát. Én már nem tudom mit csinálhatnék még....Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy lehet ez kezelni?

2012. nov. 28. 11:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ő is ezzel az idióta szöveggel jön?Az ilyen nagyon fel tud húzni!Mondd meg neki, hogy akkor keressen neked munkát, biztos azonnal talál, ha akar!

Engem is basztat a családom, miért nem dolgozok, mondtam már nekik, hogy jöjjenek el velem a munkaügyre, meg nézzük meg együtt a hirdetéseket, hogy lássák, miből lehet válogatni, na persze azt már nem...Csak megy a sóder , hogy mindenki talál aki akar.

2012. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megpengetheted neki, hogy úgy döntöttél, kimész külföldre, mert nem akarsz anyakán élni.Ha szeret és szerencséd van, leállítja magát és talán még melót is segít keresni.Ellenkező esetben sem kell külföldre menned, de legalább látod, hányadán állsz vele.
2012. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen nem.Az megint más ha valakinek van munkahelye,de felmond mert túl korán kell kelnie,vagy olyan a viselkedése hogy emiatt kirúgják akkor lehet lenne belőle vita.De a mai világban ez máshogy van,ha valakinek van munkája az ragaszkodik hozzá mert tudja hogy nemigen kapna máshol munkát,viszont akinek nincs az meg tudja hogy szinte lehetetlen munkát találni.Megint más ha valaki nem is próbálkozik.Nálunk is volt rá példa hogy a párom dolgozott én nem vagy fordítva de sosem volt emiatt veszekedés,segítettünk egymásnak ahol tudtunk kérdezősködtünk munka után és végül mindig lett valami.De az nagyon frusztráló tud lenni ha minden nap az ember fejéhez vágják hogy nem dolgozik.
2012. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Az én párom is folyamatosan ezzel jött, hogy aki dolgozni akar, az talál munkát..

Te melyik fél vagy?

2012. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha emiatt szakít veled, ahelyett, hogy támogatna, akkor menjen. Ez akkor nem rendes kapcsolat. Ennél nagyobb problémákat kell majd az életben közösen megoldani, ha ez sem megy, még jó is, hogy időben kiderült.

Engem már ezek a beszólásai is erősen elgondolkodtatnának...

2012. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem a volt férjem szekált széjjel, amikor kirúgtak a munkahelyemről. Sőt, több munkahelyemről. Lekezelő volt és bunkó, mert állítólag engem azért rúgtak ki a munkahelyeimről, mert összeférhetetlen tahó vagyok. Véletlenül sem azért, mert a bölcsis-ovis gyerekem folyton beteg volt és kivétel nélkül nekem kellett otthon lenni vele. Ezt meg nem tolerálták a munkaadók. Nagyon jól esett, hogy elvesztem a munkámat, a gyerekem megállás nélkül beteg, és még a pofámba kapom azt is, hogy azért raknak ki mert hülye vagyok.
2012. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nagyon jó fej lehet a férjed...

2012. nov. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
már nem az :)
2012. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak volt férje... Meg is értem.


Ez egy nagyon nehéz helyzet mind a kettőtöknek. De neki kéne megértőnek lennie, tényleg nem könnyű munkát találni. Kérd meg, ha szerintem olyan könnyű, akkor segítsen. És ha emiatt elhagyna... Akkor nem lehetett ez akkora szerelem :(

2012. nov. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A 'volt' elkerülte a figyelmem. Örülök, hogy megszabadultál ettől a tahótól. :)
2012. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!