Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom anyukája most ezt...

Párom anyukája most ezt célzásnak szánta vagy mi?

Figyelt kérdés
Koccintott az egész család, és párom tesójáékkal négyen egyszerre nyúltunk egymás felé, majdnem keresztbe koccintottunk, erre anyukájuk beugrott és széttolt minket és hisztérikus hangon közölte, hogy korai itt még a keresztelő, nehogy így koccintsunk!! (állítólag az ilyen keresztbe koccintás a babona szerint keresztelőt jelent) Csak néztünk, így utólag sajnálom, hogy nem mondtam, hogy pedig pl. a fia is benne van már a korban, mert elmúlt már 30, miért izgul ennyire? Ez nekünk elég hülyén is jött ki, mert mi pl. már szeretnénk gyereket, de most akkor gondolhatom azt, hogy ő marhára nem fog örülni, ha a fia teherbe ejt, mert még egy ilyen hülye babona miatt is képes beugrani egy koccintás közepébe nehogy keresztelő legyen?
2012. nov. 30. 16:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem pedig az ilyen embernek az az elsodleges, hogy barmi, amit lat, kapcsolatba hozhato-e barmilyen altala ismert babonaval... amolyan automatikus dolog...


Ha nem tetszene neki egy unoka, hidd el, hogy felreerthetetlenul az orrukra kototte volna. Tapasztalatom szerint az ennyire babonas embereknek nem az udvariaskodas es kortonfalazas az erosseguk...

2012. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Rossztól úgy is félhet, hogy nem koccint,beszél az unokáról amíg nincs, hogy egészséges legyen.
2012. nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
74%
Hogy áll a házasság kérdéshez?Alapból arra gondolnék hogy még esküvő sincs minek a keresztelő.
2012. nov. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező!

Az én történetem is hasonló volt.Engem sem nagyon szeretett az anyósom/ő már meghalt/.Mégis vigyorral fogadta az eljegyzést és nekem is azt mondták,hogy lett egy lányuk/apóssal együtt/!Mégis sokszor úgy éreztem,hogy le akar beszélni a babárol.A férjem az egyetlen fiik,lehet,hogy féltek,hogy elveszitik.

De persze mi nem hallgattunk senkire.Amikor megszületett az onokájuk imádtaák!Csak anyósom kevés ideig élvezhette,sajnos!

2012. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát a házassághoz sehogy. Az eljegyzést úgy tűnt nagy örömmel vette tudomásul, mint írtam. De mikor aztán arra került a sor, hogy tényleg esküvő lesz, akkor mindenáron igyekezett "segíteni" a szervezésben, azzal, hogy mindenre azt mondta, hogy á nem kell zene, nem kell templom, nem kell ez, nem kell az a végére odajutott, hogy vendég se kell meg úgy egyáltalán semmi se kell, minek? Pedig nem az ő pénzén szerveztük. :)
2012. nov. 30. 23:08
 16/16 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk is szkták régebben mondani, h "nah ne keresztezzetek" .... De most mar ha véletlen úgy alakul akkor...ugyis benne vagytok már a korban

A legfiatalabbak a családban 22 , mi 25, unokanővéremék 29 évesek...

Ezekszerint ő még nem készült fel a agyszülőségre, de nem is neki kell:)

Ne törődj vele, bár én beszóltam volna, h oedig benne vagyunk a korban... Ha akarnánk ha nem már csak azért is...

2012. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!