Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom anyukája azt mondta...

Párom anyukája azt mondta hogy addig nem vagyunk családtagok, amíg a fia nem vesz feleségül. Hogy viselkedjek vele ezek után?

Figyelt kérdés

A karácsony miatt került szóba. Tavaly náluk voltunk szenteste, idén hármasban ünnepelünk itthon a kisbabánkkal. Amikor ezt elmondtuk azt mondta hogy nem baj, úgysem vagyunk családtagok (én és a baba) mert nem vagyunk házasok a fiával.


Ti mit reagáltatok volna?


2012. nov. 30. 16:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy a jövőben tojnék a fejére egy idegen néninek... Ha majd a zsába előveszi, remélhetőleg akkor is eszébe jut, hogy tőled ne várjon segítséget, mégiscsak egy idegen vagy számára. Vagy majd jön az oviba az első anyák napja, akkor se érezze magát megbántva, ha nem lesz meghívott vendég, más idegen öregasszonyokat sem hív meg a kicsi.

Még ilyet amúgy :)

Bocs, hogy elmosolyodtam rajta, miközben ez neked probléma, ha benne lennék a helyzetben, valószínű én sem mosolyognék rajta, de nem tudtam megállni.

Mit gondol a kedves mama magáról egyébként? Hogy nem százas az biztos.

Kedves Kérdező, próbáld figyelmem kívül hagyni, amit mondott, ne ezen kattogj, hanem örömmel készülődj az ünnepre a családoddal :)

A mama meg majd rájön mikor kimarad mindenből, hogy eszetlen volt. De nem bocsáss meg neki elsőre, újra elbízná magát.

2012. nov. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

besértődött az öreglány elég szépen :)


ez nálam kb a lexarom kategória. viseld méltósággal, elvégre ez őt minősíti, nem téged.

más anya örül, ha a fia boldog, családot alapít, stb. a te "anyósod" meg egy akadékoskodó banya.

mind1, tiszteld azért, mert felnevelte a párodat, köszönj neki, ha összefutnátok valahol, egyébként meg nézd levegőnek, elvégre nem családtag :P

2012. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ha a pasid melletted áll, nincs gond. Nem kell keresni őket, úgyse családtagok. Majd a pasid meglátogatja őket egyedül, ha hiányolja őket, vagy valamilyen családi esemény van, te oda úgysem vagy hivatalos. Örülj neki, egy gonddal kevesebb:D
2012. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Igazán "kedves" mondhatom... Nem tudom mit reagáltam volna ha ilyen konkrétan megmondanák a szemembe, hogy senkinek tartanak. De az biztos, nem igazán mennék felé többet.


De kb én is így jártam. Nem tudom most hogy viszonyuljak hozzájuk ezek után. Párom anyja, nagyanyja is azt mondta nekem, hogy ha a páromnak lesz valakije (a jövőben, később amikor már felvetődik a ház kérdés arra gondoltak). Nem tűnt fel nekik, hogy én vagyok ott a barátnő (jelenleg legalábbis, ha rajtuk múlik szerintem nem sokáig). Azóta nem tudom magam közöttük jól érezni, mert folyton ezen kattog az agyam. Páromnak még nem mondtam el, hogy ezt mondják nekem. Persze előtte még sosem említették meg ezt a "jövőbeni látomást", amikor én ott voltam legalábbis akkor még nem.

2012. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!