Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy buktatok le a cigivel...

Hogy buktatok le a cigivel szüleitek előtt?

Figyelt kérdés
Volt valami vicces eset? Én nagyon beégtem apám előtt, nem is gondoltam rá, hogy összefuthatunk, majd elájultam, de csak nevette, ráadásul barátnőmmel együtt kellett vele kocsmába menni, akkor vett nekem egy doboz cigit, iszonyúan égett a fejem:-) ennek már 20 éve, de a mai napig kísért:-) ja, és vagy 15 éve nem dohányzom:-)
2012. dec. 2. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Az iskolánkkal szemben van egy közintézmény (légvonalban 10-15 méterre van a két bejárat egymástól).


Szünetben a bejárat előtt cigiztünk, amikor a közintézmény előtt sajtótájékoztatót tartott az intézmény vezetője és ezen részt vett az akkori miniszterelnök is - valamint egy nagy tömeg médiamunkás. A miniszterelnök elmondott egy beszédet, fotózták, videózták, majd hivatalosan vége lett a programnak.

Ő észrevett minket, odalépett egyikünkhöz pár szót beszélgetni, kezet fogni. A csapat újságíró kamerákkal utána.


A szüleim így az esti híradóból értesültek arról (a háttérben látszódtam), hogy dohányzom...

2012. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Panel-gyerekek voltunk, tehát az utcán, ültünk a lépcsőn, egy kora tavaszi napos délutánon élveztük a napsütést a barátnőmmel. Becsukott szemmel élveztük a napsugarakat, beleszívtam a cigibe és kinyitottam a szemem, apa ott állt előttem. Majdnem megfulladtam, úgy megijedtem. Nagyon dühös volt, dacára annak, hogy ő is dohányzott, nem akarta, hogy rászokjak. Ennek 10 éve már.
2012. dec. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Kb 3 éve voltam olyan hülye, hogy a kabátzsebembe hagytam, dràga èdesanyám kiakarta mosni a kabátomat, de màr későn vettem észre és hopp megtalálta... Elszedték a pénzem, kaptam fejmosást is bőven.. Pedig csak akkor kezdtem el, de rájöttem, hogy semmi értelme cigizni, és akkoriban ciki lett volna, ha nem gyújtok rá.. Inkább másra költöm a pénzem :D
2012. dec. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A szobámhoz tartozó erkélyen gyűjtöttem a csikkeket, míg nem jött egy hatalmas vihar, ami mindent lesöpört az erkélyről a garázs elé.. Apám közölte hogy szedjem össze..aztán volt egy kis elbeszélgetés is.
2012. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hú hát én nagyon sokszor lebuktam vele. én szerencsétlen midig a kabátomban felejtettem a cigim meg az öngyujtóm. Volt, hogy ki akarta mosni anyám akkor találta meg, vagy jött a postás és felkapta az első kabátot, ami a keze ügyébe akadt, leálltak dumálni kéz a zsebbe és már is rátapintott a lényegre :) szóval én nagyon szerencsétlen voltam. Fejmosást nagyon nem kaptam csak egy ejnye-bejnyét meg, hogy milyen káros a fejem persze égett ezerrel. 14 éves koromtól cigiztem és csak 22 évesen a diplomázásom után mertem előttük rágyújtani. Aztán még abban az évben le is szoktam. (de nem miattuk :))
2012. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem buktam le. Megmondtam nekik. Mondtam hogy megyek a barátnőmhöz, majd jövök. Mamám (engem ő nevelt fel) meg vissza kérdezett hogy cigiztek is? Megmondtam hogy igen. Utána már itthon is cigiztem, nagyobb fejmosást sosem kaptam, csak a szokásos dumát hogy milyen káros. Aztán, amikor már 18 elmúltam és átjött 2 barátnőm még a szobában is cigizhettünk, pedig ott még a papámnak sem szabadott. :)


Akkor szoktam le amikor megtudtam hogy babám lesz.

2012. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Sehogy. Sosem dohányoztam.
2012. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim munkatársával egy folyosón lakott egy barátnőm, így a munkatárs többször látott cigizni. Meg is fenyegetett, hogy elmondja a szüleimnek. El is mondta. Viszont elmaradt számára a csattanó, mert édesanyám visszakérdezett, hogy ennyi idősen miért ne cigizhetne már? 19éves körüli lehettem.
2012. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 évesen úgy,hogy anyám megtalálta a zsebemben a zöld Pall Mallt.Akkor hiába tagadtam,hogy nem az enyém,csak az egyik barátnőm cigijére vigyázok,anyám azért mégsem hülye.Anyám ezek után beletörődött,hogy már rászoktam,kész,ennyi,nagyon nehéz leszokni,ezért inkább ő is vett nekem cigit,vagy adott.22 évesen leszoktam a cigiről,ezt 3 hónapig bírtam,mert visszaszoktam.Viszont apám előtt titkolom és egy nap nagyon keveset cigizek,ezért most is fennáll a lebukás veszélye.
2012. dec. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ne haragudj, 2-es válaszoló,de olyan jót nevettem! :-) Magam elé képzeltem a jelenetet! :-) Akkor nem csak én voltam olyan kellemetlen helyzetben:-) azért jó, hogy nem minden szülő rögtön a büntetést választotta:-)
2012. dec. 2. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!