Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy buktatok le a cigivel...

Hogy buktatok le a cigivel szüleitek előtt?

Figyelt kérdés
Volt valami vicces eset? Én nagyon beégtem apám előtt, nem is gondoltam rá, hogy összefuthatunk, majd elájultam, de csak nevette, ráadásul barátnőmmel együtt kellett vele kocsmába menni, akkor vett nekem egy doboz cigit, iszonyúan égett a fejem:-) ennek már 20 éve, de a mai napig kísért:-) ja, és vagy 15 éve nem dohányzom:-)
2012. dec. 2. 10:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

mostohatesómmal elmentünk "sétálni", aztán otthon gyanúsan bűzlöttünk. :)

nyomtuk a nagy mesét, h csak kipróbáltuk, soha többet, stb.

17 évesek voltunk, kb azóta dohányzom.

anyámnak a mai napig nem vallottam be hivatalosan, de sztem tudja, csak nem akar vele letámadni, és jó ideje magam keresem meg rá a pénzt, szóval max a rosszallását fejezhetné ki.

annyi azért be van vallva, h néha bulikban rágyújtok, de sajnos meló közben és itthon is szoktam cigizni. nem együtt élünk, tehát bújkálnom azért nem kell :)

25L

2012. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Még nem. Fogalmam nincs tudnak-e róla. Szerintem nem... Táskám alján szokott lenni, mivel kiszakadt az alja össze lett foltozva és tulajdonképpen a 2 közé rakom be, azon meg ott a sok szerszám rápakolva.

Már dolgozom. Annyira sokat nem cigizek, mert most sincs pl, de ma veszek majd délután.


Senki sem dohányzik az egész családban szinte. Akinél nem cigizik senki ott, hogyan reagáltak? :)


19f

2012. dec. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nálunk csak bátyám cigizik. Ő simán anyuék elé állt és megmondta nekik. Apám majd 30 év után a kedvemért szokott le a cigiről,(talán 4 évesen megkértem hogy ne szívja és azóta nem gyújtott rá!) így amikor én lebuktam, nekem nagyon kínos volt...annyi, hogy lakásban nem cigiztünk, de ott nem is akartunk. Ahhoz képest nem volt "dá-dá" érte senki részéről sem:-) örülök, hogy le tudtam tenni:-)
2012. dec. 3. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!