Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eljut a szakításig egy...

Ha eljut a szakításig egy kapcsolat, akkor onnantól mindenképp vége?

Figyelt kérdés
Vagy lehet egy jel, hogy jobban oda kell figyelni egymásra, és működhet? Sok a veszekedés, ez a baj.
2012. nov. 30. 18:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Nálam mindig vége volt. Egyszerűen már nem akartam vele lenni, nem volt meg bennem a vágy, hogy megint lássam.
2012. nov. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Többnyire ez a tapasztalatom, ha össze is jön pl egy szétvált pár, ismét szétmennek.
2012. nov. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy végül is megoldható lenne, csak az emberekben van egy olyan dolog, hogy ha problémába ütköznek ismét akkor nem megbeszélik, hanem jönnek a régi sérelmekkel...és ezért nem marad tartós újra.
2012. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Igen vége,aki ki mondja általában annak biztos vége.
2012. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Hát én 6 éve vagyok majdnem kedvesemmel, és kétszer majdnem szakítottunk már. De hál istennek túléltük. Egyszer volt is h úgy ment el tőlem h szakítsunk, aztán én felhívtam h nem tudok nélküle élni, és akkor egy hétig nem beszéltünk gondolkoztunk aztán szerencsére túléltük.Szóval ha úgy érzed van még esély és erőd akkor küzdj, ha szereted.Persze nem akarlak alaptalanul biztatni, mindenki egyedi eset. Nálunk az a baj h nem veszekszünk soha:D Aztán egyszer megsértődik v melyikőnk és akkor előjön a sok sok éves sérelem, és akkor jutottunk idáig. Nah, sok sikert!
2012. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Két valóban intelligens ember nem szünteti meg a kommunikációját ha befejeződött a kapcsolatuk, és nem engedi, hogy az új társ ukázt adjon egy magát felnőtt embernek, hogy kommunikálhat-e a másikkal vagy sem.
2012. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

6-ost nem teljesen értem, ez hogy jött ide

2012. nov. 30. 19:50
 8/18 anonim ***** válasza:

szerintem ide illik a 6os hozzászólás

valószínűleg fiatalkorosztályhoz tartozol kedves kérdező


nincs mindenképp vége

a társas kapcsolatokban vannal hullám hegyek és völgyek

megbeszélni a dolgokat, ha sok a veszekedés, akkor ezt kell megbeszélni


ha valami elromlik, attól nem kell rögtön kidobni, hanem meg kell javítani

nem kell jel, ez így van

persze vannak szélsőséges esetek, de szerintem nálatok nem ez van

2012. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nálam sosem ért véget egy szakítással...

Párommal 4 éve kezdtük újra, azóta együtt vagyunk, és van egy közös gyerekünk is.

2012. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem a dedim mindig azt mondta, hogy ha valami elromlik akkor nem kell rögtön kidobni, elöször meg kell probalni megjavitani... At kell gondolni, hogy miert van sok veszekedes es szerinted van-e ertelme megint es megint es megint nyelni egy nagyot es megjavitani a dolgokat.
2012. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!