Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy anyám...

Miért lehet az, hogy anyám nem akarja hogy kijöjjek a szobámból, csak akkor mikor már úgyis vége a napnak?

Figyelt kérdés
Van még pár fura tulajdonsága amit megfigyeltem,pl nincs kedve mozogni ha más szorgalmasan sportol a környezetében,feladja a fogyókúrát,ha más sikeresen fogy.Viszont ezek ellenkezője cselekvésre motiválja.Valamint ha én itthon vagyok szívesen csavarog egész nap,ha nem vagyok itthon akkor meg hajlamosabb az itthon ülésre.Miért lehet ez így?
2012. dec. 2. 16:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
mit csinál amikor te a szobádban vagy ? honnan tudod hogy otthon van mikor te nem? és mivel idegesited fel általában?
2012. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek semmi köze hozzád.
2012. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Az idegesíti,ha főzök vagy sütök valamit,jobban tetszene neki ha drága,vagy egészségtelen kész kajára költeném a pénzem inkább-mivel akkor nem tudnék spórolni rajta.(büdös van,az nem a jó lábos,azzal azt ne,ezzel ezt ne,büdös van,hisztériás ablaknyitogatás,drámázások)

A másik a barkácsolás.(szintén büdös van,zaj van,ez baromság stb,hisztériás ablaknyitogatás,drámázások)

2012. dec. 3. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!