Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna így a párotok...

Titeket zavarna így a párotok múltja, vagy csak én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés

A párommal lassan egy éve leszünk együtt. Viszonylag nagy a korkülönbség köztünk (az ő javára), neki már több évekig tartó (tíz évig tartó is) kapcsolata volt, az egyikből egy kislánya is született. Hosszútávon mégsem jött össze neki eddig és most ahogy kérdezgettem erről, egyre inkább úgy érzem, hogy senki nem elég jó neki annyira, hogy végleg elkötelezze magát. Jó, persze lehet, hogy tényleg csak eddig nem úgy alakultak a kapcsolatai, de pl. a tízéves kapcsolatát, ahonnan a lánya is született, egy másik szerelem miatt hagyta ott, aminek aztán 3-4 év múlva vége lett. A 3-4 komoly kapcsolata mellett pedig voltak neki 1-2 hónaposak is. Számomra elég furcsa, hogy ennyi nőből egyik sem felelt meg az igényeinek annyira, hogy lekösse magát mellette... vagy én látom beszűkülten a dolgokat? Mit gondoltok? Zavarna titeket, hogy ennyi kapcsolata volt előttetek, jobbnál jobb nőkkel és valamiért senki nem volt neki elég jó?

25N


2012. dec. 2. 17:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
94%
én a másik oldalról tudok neked írni. annyiban hasonló a helyzetünk hogy az én szerelmem is idősebb(14évvel), de nálunk meg pont ő kételkedik. neki nem volt sok nő az életében, hosszú kapcsolatai voltak, nekem sok férfi volt az életemben ezért nehezen tudja elképzelni hogy nekem pont ő kell. annyi féle képpen próbáltam neki magyarázni, hogy vele miért más mégis érzem benne a kételyt és ez nagyon fáj. mondtam is neki, hogy ez hosszútávon megmérgezheti a kapcsolatunkat mert emiatt úgy érzem nem bízik bennem. neked is azt tanácsolom amit neki: próbáld félretenni ezt az érzést és koncentrálj a jó dolgokra képzelgés helyett ha fontos neked ez a kapcsolat.
2012. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%

Kutass jobban. Kell ott lennie a háttérben 1 db olyannak, akiről nem beszélt, akiről mélyen hallgat. Mindig van. A pasiknál és a nőknél is, az a bizonyos 1 db.


No meg nem mindig igaz, hogy ő dobbantott-még ha azt is mondják. Van amit tizen év után sem bírnak a pasik lenyelni.

2012. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%

Ha szereted/szeretitek egymást, ne foglalkozz a múltjával. Hiszen azok által alakult, változott: most ilyen. Így szereted-e? 100% biztosra nem lehet menni soha,senkinek. Hiszen mindig alakulunk, "nem léphetsz kétszer ugyanabba a folyóba"-mert nem csak a folyó más, mi is. Ami döntő (és minden területen, nemcsak a kapcsolatokban):

mennyire tudunk JELEN lenni? Mert csak az, ami van, ami igaz. Ha esemény során valaki a múltjában dagonyázik "emlékezget", vagy fantáziál a jövőben, az nincs jelen, és a dolog igazsága sérül.

2012. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz a múlttal.Ha sok nője volt az a baj,ha sok tartós vagy ép alkalmi kapcsolata volt az is baj.Ha kevés csaja volt az a baj,ha nem volt az is baj.

Ha szeretsz valakit zavar mindegyik :)

2012. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%

ha edig mindet elhagyta, akkor miben reménykedtél, hány %, hogy téged nem hagy el ???!!!

Még 80 évesen is le tud cserélni a nővérkére, pláne, ha már te is "öregecskedsz"..

Soknak ez a természetes. :(

2012. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem a korkülönbség zavarna, még csak nem is az, hogy hány nője volt. Inkább az a látható tendencia, hogy ez a férfi nem tud megmaradni tartósan senki mellett. Nem tudom mennyi idős lehet, de ha jól saccolom, 40 körül, vagy afölött. Ha valóban nem egy nagy ex-szerelem emléke miatt keres mindig újabb nőt, hátha az pótolja az "igazit" akkor kicsit sokáig tart nála a "vadászó" életmód. Szóval nem az elődeiddel volt gond,(max az, hogy ők sem bíztak benne) hanem vele van a probléma.
2012. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nagyon emlékeztet az általad leírt típusú férfi valakire...Azt kell mondjam,mindannyiunk életében van egy olyan személy,akinél úgy érezzük,megállapodnánk.Gondolom,az Ő életében is volt ilyen.Ez viszont már a múltja.Most pedig repül virágról virágra.Szerintem nagy a valószínűsége,hogy te is csak egy szál virág vagy a sok között.Annak jóval kisebb,hogy éppen melletted fogja lekötni magát.Ezt csak azért írom,mert szerintem aki középkorú férfiként így csapódik nőtől nőig,az már ehhez szokott hozzá,és akár húsz múlva sem fél tőle,hogy nőt váltson.Légy óvatos!
2012. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Srapnel ***** válasza:

"Szóval, kezd kiöregedni, és a végtelenségig nem tudja váltogatni a nőit, mert egy idő után visszanyal a fagyi, és már ő nem lesz elég jó a nőknek.

Így hát elképzelhető, hogy veled marad, és téged már nem hagy el, de valószínűleg csak azért, mert már nem tudna kire lecserélni, és eltengeteti a veled a hátralévő éveket..."


Mindenkinek meg kell hagyni az esélyt a változásra és arra, hogy a hibáin túlléphessen. A múlton nem tud változtatni. Lehet, hogy ő maga is soknak találja az eddigi kapcsolatainak a számát. Nem tudhatod.

2012. dec. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem lehet általánosítani egy ember viselkedését, és következtetni sem lehet a jövőre a múlt eseményei alapján, mert minden ember egész máshogy működik egyik meg a másik ember mellett. Az én páromnak ezer és egy kapcsolata volt előttem, pár napos, pár hetes, éves, tíz éves, és szinte sose volt csak egy barátnője, olyan életet élt, amit én nagyon elíélek. Gyerekei is vannak egy korábbi kapcsolatából. Aztán megismertük egymást, és kialakult közöttünk egy nagyon bensőséges viszony, igazi szerelem. Azt mondta megtalálta azt, akit eddig keresett, most hazaért. Összeházasodtunk, és mindent együtt csinálunk. A környezete tátott szájjal nézte végig az átalakulást, neki pedig mindez olyan természetes volt, mint a levegővétel.

Szóval miért ne lehetne nálatok is hasonló. Azét mert elhagyta azokat a nőket és mert egyik sem felelt meg neki, lehet hogy pont azt bizonyítja, hogy Téged keresett eddig :)

2013. aug. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!