Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavarna, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna, ha meglátnátok Párotok számítógépjén egy-két képet/mappát az exéről, közös képeket? Csak én vagyok ilyen érzékeny?

Figyelt kérdés

Én ebben a helyzetben vagyok most, és engem nagyon zavar.. Én már letöröltem minden régi képet a gépemről és mindenhonnan, mert úgy gondolom, hogy elég ha ezek az emlékek az emlékezeteimben élnek, én nem akarom nézegetni az exeim képeit..

Páromnak ezt mondtam (hátha leesik neki mit akarok mondani), és még csodálkozott, hogy minek töröltem? Azok emlékek és nem kell törölni azokat, valamiért csak készültek..

Jó, oké. Akkor írja ki egy cd-re (ezt fogom majd javasolni neki, szerintem jó alternatíva). Az a legdurvább, hogy a laptopján vannak a csaj nevével mappák.. DE teljesen szem előtt! Akkor miért nem rakja el egy rejtett mappába vagy nem tudom?? Nagyon szúrja a szememet és hétvégén meg fogom beszélni vele ezt higgadtan. Csak mások véleményére vagyok kíváncsi, hogy mást mennyire zavarna ez a szitu vagy csak én vagyok túl féltékeny a volt csajára? Ettől a gondolattól nem tudok szabadulni, mert én imádom a páromat, világon mindennél jobban, tényleg végre szerelmes vagyok. Ő is ugyanezt mondja nekem (ha nem lennék szerelmes, nem zavarnának ezek a képek..tapasztalat, soha nem szóltam senkinek semmit ilyenért, és én is megtartogattam a képeket.. eddig)

Ja és a Facebook-ján is van 2 kép, amin megjelölték őt és az exét.. de nem kellett volna már akkor leszedni a bejelölést, amikor szakítottak????? Ez is eléggé szúrja a szememet.. még mielőtt összejöttünk (pár hónapja), már akkor fura volt..de előfordulhat, hogy csak elfelejtette.. bár a franc tudja...

De marhára idegesít, és nem akarom őt bekorlátolni, hogy mit tartson meg és mit ne.. de ami sok az sok...


2011. aug. 23. 12:18
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
*számítógépén .. ( mielőtt beszól valaki)
2011. aug. 23. 12:18
 2/27 anonim ***** válasza:
36%

ne foglalkozz vele

neki ezek kedves emlékek

ha szeret, akkor mit számít?

2011. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Csak tudod, amikor nem telik el egy hétvége anélkül, hogy valamivel kapcsolatban meg ne említené a csajt, eléggé idegesítő..
2011. aug. 23. 12:25
 4/27 anonim ***** válasza:
biztos majd a gyerekeinek, vagy az unokáinak akarja majd mutatni, hogy milyen nagy kujon volt:D:D mit számít ez, ha most téged szeret?
2011. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
36%

Én gépemen nemhogy az exemről, de az egyéjszakásaimról készített meztelen fotók is fent vannak. :D Nem szem előtt ugyan, de én nem fogom letörölni. Az a múlt, senkinek sincs köze hozzá. Amúgy nem is látta szerintem még, hálás vagyok, mert nem ilyen gépemen turkálós típus, pedig odaadtam neki már többször jelszavastul, meg minden...

20L

2011. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

1. miért kutakodsz a számítógépén?

2. ha ez már megtörtént akkor miért nem beszélsz vele? mondd el neki hogy téged zavar. a fb-os bejelölés is. egy párkapcsolat egyik legfontosabb alapja a kommunikáció.

én sem töröltem le a képeket a gépemről. az exem megtalálta a közös képeket azzal a sráccal akivel előtte 3 évig jártam eléggé kiakadt, de én megmondtam neki hogy nem törlöm le. nem azért mert nosztalgiázok néha vagy ilyesmi, hanem mert ezek emlékek és majd ha 80 éves leszek akkor jó lesz visszanézni, hogy húú ilyen is volt...ennyi.

2011. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
1,5 évig voltak együtt. Oké. Nekem is volt 2 éves, pár hónapos és két 1 éves kapcsolatom. De mégse emlegetem ezt, és persze vannak emlékeim mindegyiktől, de nem képek a számítógépemen, jól látható helyen.. hadd szúrja ki a szememet..
2011. aug. 23. 12:27
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

Ne spilázd túl. Ezek emlékek. Nekem is vannak ilyenek, a páromnak is. Eszem ágában sincs kidobni vagy kidobatni ezeket, az életem része, emlék, az előző srácokkal sem véletlenül jártam. Pedig szerelmes vagyok, és már négy éve együtt vagyunk. Mégis megvannak a régi emlékek.

A facebookos problémád meg ne haragudj, de erős túlzás. Miért kéne leszedni a jelölést, ha egyszer ő meg a csaj is rakta vannak??


Ne piszkáld a gépét meg a facebookját, és máris nem lesz semmi problémád.

2011. aug. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Bakkker, még én vagyok a rossz??? Dehogy kutakodom! Sose nyúltam még a gépéhez!! Csak amikor ő ott van, akkor KISZÚRJA A SZEMEMET a meghajtóján az a pár mappa! Miért nem lehet elrejteni akkor???
2011. aug. 23. 12:29
 10/27 anonim ***** válasza:

nem te vagy a rossz, de ezt a kérdést vele kellene megvitatnod.

amúgy meg minek emlegeti mindig a csajt? hogy jön fel témának?

2011. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!