Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsem el? Nagyon fáj.

Hogyan felejtsem el? Nagyon fáj.

Figyelt kérdés

barátommal 1,5évig jártunk.

tegnap szakitottunk és ráirtam egy kamu csaj prfillal, kiderült simán el lehetne csavarni a fejét.

Találkozni nem akart, azt se tudta megmondani akar-e új kapcsit, de szivesen ismerkedett-flörtölt volna egy idegen csajjal.

nem értem, azt mondta szeret... mindegy...

Most hogy vége nagyon összevesztünk, csúnyán beszélünk egymással. Minden nap fáj felkelnem mert hiányzik, de ő már biztosan nem szeret ha minden jött ment csajjal összejönne-ezek szerint.

Nagyot csalódtam benne. SOSEM SZERETETT? Pedig ugy viselkedett, keresett törödött velem stb.

2napja egy külföldi oldalra is regizett, nekem azis gyanus volt. Aki szeret miért csinál ilyet?

El akarom felejteni, ő az első szerelmem ugyérzem belehalok:( Soha többé nem fogunk járni, talán jobb is így:( Csak ne fájna


2012. ápr. 19. 10:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy más csajjal flörtölt már aki te voltál éppen és így megtudtad, nem feltétlen jelenti hogy nem fáj neki is. lehet csak felejteni akar, azt hiszi egy másik lánnyal gyorsabban, könnyebben menne. nem tudom miért szakítottatok, mert az is számít. én a helyedbe nem nyomoznék utána és figyelném mit csinál mert fájdalmas lehet neked. próbálj a jövőre koncentrálni
2012. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

egyedül vagyok a fájdalmammal, ma is sirással kezdtem a napot, bár semmit sem old meg. Sírok egy emberért aki talán sosem szeretett és lehet h meg is csalt...?? :(

Anyám nem segít, nem ért meg, csak bátyám van, ők amugyse lelkisek, barátnőim nincsenek akikben megbizhatnék inkább csak haverok.

Úgy érzem egy űr van a lelkemben, egy senki vagyok, úgy érzem felemészt a fájdalom hogy ő már nem az enyém és talán sosem volt... szinte fizikailag fáj h talán sosem én kellettem neki.

Nemértem mivan körülöttem... nemértem mi lesz, nemértek semmit.

Csak azt érzem h fáj és szeretem de itt a vége.

7köznap nem melozok csak 7végén, de ugy érzem ha igy melozok 7végén minden pár láttán sirni fogok ha meg itthon ülök depresszios leszek. Ő biztosan nem bánkódik igaz??? MI EZ AZ EGÉSZ AMIT MÜVELT, PASI SZOKÁS NEMÉRTEM???

2012. ápr. 19. 10:17
 3/26 A kérdező kommentje:

AZÉRT szakitottunk mert volt egy külföldi oldal: fishing for a friend. amire regizett mondtam h mutassa meg de eljátszotta h nemtud belépni, nemtudom azért nem tudott-e mert direkt rossz jelszót adott meg vagy mert letörölték... ekkor szakitottam.

És utána csináltam ezt az ál profilt.

Persze elmondtam neki h én votlam az ál profillal, ő is csalódott bennem meg énis benne...


De az ál prfillal kérdeztem h "kit választanál engem (ál csaj) vagy a volt nődet (engem) erre irta h "egyelőre senkit"

ez rosszul esett


és irtam neki h "van kedved ismizni, vagy talizni?"

erre irta "nem találkozok senkivel, de beszélgethetünk"

meg irtam h járna-e velem erre ő "ha jobban megismernélek akkor tudnék dönteni""


MOST EZ IGY MI???

2012. ápr. 19. 10:20
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
szia, ez sajnos minden szakítás után így van, csak az idő segít illetve majd egy másik, akivel jobb lesz és elfelejted az egészet, 5-6 szakítás után már könnyebb persze, én az első után teljeen ki voltam készülve, lefogytam, nem ettem, fizikailag szenvedtem a hiánytól, úgy éreztem most teljesen egyedül vagyok, senki sem szeret, csak ő kell, csak akkor lehetek boldog ha visszaszerzem, ő az igazi, nem akarok mást megismerni stb stb hasonló hülyeségek. ma már tudom, hogy ez nem így van, aki menni akar engedni kell, a te életednek te vagy a legfontosabb szereplője, keress vkit aki igazán megbecsül, flörtölgess akár te is, az jót tesz az önbizalmadnak hidd el, s amig keresel törődj magaddal, sport, szórakozás stb :)
2012. ápr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
50%
ja és hagyd a fenébe ezt a kamu profil dolgot, így aztán biztos örökre elvágod magad nála, meg szánalmas is kicsit, most magaddal foglalkozz, ne azzal, hogy ő mit kit akar...
2012. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

köszi.


meg az ál néven lehordtam magam h "felejts már el a hülye volt exedet inkább flörtölj velem"

kiváncsi voltam bevéd-e

erre irta "állj! fejezd be, nem ismersz sem engem sem az exem, és ne merj rola igy beszélni"


erre irtam "ugyan ha már másokkal flörtölsz nem érzel iránta"

erre ő "attol h egy idegennel chatelek nem jelenti azt h nem szeretem és nemis szerettem, ehhez semmi közöd"

2012. ápr. 19. 10:27
 7/26 anonim ***** válasza:

Na, akkor most egy életre megtanultad, hogy lehet a másikkal szórakozni. A szeretet nem attól függ, akar-e ismerkedni másokkal. Meg a hűség sem ettől függ. Hány éves vagy? 5? Egyáltalán nem biztos, hogy ha valóban jönne egy csaj, akkor eljutna odáig, hogy megcsaljon.

De te EZT AKAROD HINNI, vajon miért? Aki szeret, mert állítólag szeretd, az miért csinál ilyet? A szeretet bízik, a szeretet a legjobbat feltételezi, nem a legrosszabbat.


Ha valóban szereted, akkor teperjél hozzá vissza minél előbb, amíg ki nem szeret belőled.

Ha meg bele akarsz halni, akkor fogadj meg egy jó tanácsot: nem elfelejteni kell (nem is lehet, hacsak ki nem operáltatod az agyadat), hanem tudomásul venni, hogy ő a múlt, nem a jövő.

2012. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ezt te írtad ki, igaz? Már ott is leírtam, amit itt is le fogok. Beleunt abba, hogy ellenőrizgeted, bizonygatni kell neked mindent. Mindenki megmondta, hogy ez lesz a vége! Te rontottad el ezt az egészet a féltékenykedéssel, bizalmatlansággal, vádaskodással. Mégis mit vártál? Örökké tűrni fog neked?

2012. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

hogy lehet a másikkal szórakozni = hogy NEM lehet a másikkal szórakozni


sajnos kihagytam egy nemet

10,30


Közben elolvastam, miket írtál még.

Ez a pasi semmi rosszat nem csinált, téged védett közben, hogy ismeretlenként szivattad őt, és ócsároltad az exét. Ennél korrektebb nem is lehetett volna!!!

És olyan baromságért szakítottál vele, hogy el se lehet mondani. Ti két egyenrangú partnerként voltatok egy kapcsolatban. Ez nem jelenti azt, hogy mindenről tudni kell. Nem kell beszámolni, hova regisztrál, és nem kell megmutatnia a leveleit. A kapcsolatnak az alapja a bizalom, ha te nem bízol benne, akkor benned van a hiba, nem benne. Meg se szabadott volna kérdezni, mi van azzal a külföldi regisztrációval. Szerinted e-mailben csalt volna meg egy görög szűzzel, vagy mit gondoltál?


Azt meg már meg sem említem, hogy TE nem bíztál benne, ő viszont - a kamulevelezésed közben - újra és újra bebizonyította, hogy NEM VOLT OKOD gyanakodni.

Úgyhogy ismét csak annyit tudok tanácsolni, hogy ha tényleg szereted, akkor próbáld jóvetenni, kérj bocsánatot, és bízz meg benne. Eszébe nem jutott megcsalni. A beszélgetés pedig nem bűn. És az sem bűn, mármennyire is ezt akarod hinni, hogy miután TE kirúgtad, tehát ő hivatalosan egyedül van, válaszol egy csajnak, és azt mondja neki, hogy HA megismerte, LEHET, hogy járna vele.

Ez nem megcsalás. Ez józan, logikus gondolkodás. Nem maradhat egyedül élete végéig csak azért, mert te hülye voltál.

2012. ápr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Amúgy biztos valami 15 év körüli kislány vagy. Ha meg nem, akkor iszonyat gáz vagy!!!!
2012. ápr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!