Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethetem egyszerre mindkettőt?

Szerethetem egyszerre mindkettőt?

Figyelt kérdés
férjnél vagyok, szeretem a férjemet, de valami nem működik köztünk. elhanyagolt testileg, és érzelmileg is. megismerkedtem egy másik férfivel már több mint egy éve. csak barátok voltunk, de olyan jól megértettük egymást, és minden olyan jó vele, hogy beleszerettem. nem történt köztünk semmi, még egy csók se, de nagyok a vágyak már sajnos.egyrészt a férjemet nem tudnám elhagyni 6 év után, másrészt viszont a másik férfiről sem tudnék lemondani. nem tudom mit tegyek. a férjemet hiába kértem, hogy változzon, nem tette. de én úgy érzem, hogy mindkettőjüket szeretem :(
2012. dec. 4. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

pedig egyszer választanod kell majd,nem ítélkezem,de ha annyira nem jó a férjeddel,miért nem lépsz?

ha megcsalnád az gerinctelenség lenne......

2012. dec. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
meg azt írod,hogy nem csak szimplán bejön,már bele is szerettél....
2012. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemmel nem.
2012. dec. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A férjedet inkább emberileg szereted ezek szerint, míg a másik férfi szerelemmel. Mi értelme ennek?

Szerintem beszélj a férjeddel, javaslom, hogy nagyon komolyan próbáljatok megoldást találni a problémáitokra, addig pedig hanyagold a másik férfit. Ha nem sikerül, akkor meg hagyd el, mert ennek se eleje , se vége.

Viszont azt ne felejtsd el, hogy lehet , ez csak hirtelen fellángolás és amíg csak "barátkoztok" mindig, minden szép.

Később lehet megbánnád, hogy elhagytad a férjed,mert hosszútávon jobb lehetett volna vele.

2012. dec. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de jó buta vagy... Pár év múlva egyedül leszel és megbánod az egészet, majd meglátod.
2012. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ide akartam írni ezt a választ, bocs.
2012. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!