Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elveszik tőlem az anyámat?...

Elveszik tőlem az anyámat? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, anyámra idegenek akaszkodtak rá, pl egy 20-on éves lány aki úgy viselkedik vele mintha a lánya lenne. Anyám könnyen befolyásolható, félek, nehogy a lakásra menjen ki a játék, vagy valami. Nagyon kemény világot élünk. Már idősödik, kicsit érződik a szellemi állapotán is, és hajlamos elcsábulni egy kis kedvességért. Ráadásul kimondottan hajlamos idegenekkel szimpatizálni a családja helyett, pedig nem tudhatja mi a cél. Beszéljek ezekkel az emberekkel, figyeljem őket? Vagy ne foglalkozzak a dologgal? Nem tudhatom, lehet, hogy nincs rossz szándékuk, de anyám múltkor pont olyanokat mondott, hogy mennyire sajnálja, hogy nem lánya született, meg odamegy az a csaj elmosogat nála meg ilyenek, viszont amikor 3-asban összefutunk valahol szinte soha nem szól hozzám mintha ott sem lennék és ez furcsa. Egyébként munkásosztálybeli rétegű emberekről van szó. Jóhiszemű vagyok, de féltem..

Egyébként úgy néz ki tényleg csak barátkoznak vele és anyám az aktív fél ebben... szeretnék megnyugodni és örülni, hogy elvan, de nem tudok. Én jelenleg vidéki városban tanulok egyetemen, de az is benne van a pakliban, hogy elmozgok majd külföldre és látogatni jövök vissza.


Tavaly anyukám egyébként nagyon "bekattant" rendőröket hívott rám rendszeresen meg minden és valószínűleg beszélt erről ezekkel az új barátaival is, és... hát a történtek után nem úgy jött le, hogy megpróbálták volna leállítani, sőt, lehet, hogy ők bíztatták erre. Mondjuk anyukám enyhén zavarodott, állítólag a változó korszak ezzel jár, utána jobb lesz.


2012. dec. 6. 03:55
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Egyébként kifejezetten jó a kapcsolatunk mostanában és én bevallom nem foglalkozom ezzel az egésszel, de lehet, hogy felelősségem lenne.
2012. dec. 6. 04:01
 2/25 A kérdező kommentje:
Azért is ismer ennyi "idegent" mert van egy kis boltja egy lakótelepen és mindenki hozzá járkál vásárolni. (bizsukat, stb)
2012. dec. 6. 04:02
 3/25 A kérdező kommentje:
kőbánya egyébként.
2012. dec. 6. 04:02
 4/25 A kérdező kommentje:

A másik, hogy anyám szereti kiszínezni a sztorikat, szóval esélyes, hogy ezeknek az idegeneknek sokat panaszkodott és a rossz oldalamat mondta csak el, ezért úgy érzik felelősséggel tartoznak és segítenek neki.


De lehet, hogy tényleg teljesen másról van szó.

2012. dec. 6. 04:07
 5/25 anonim ***** válasza:
37%

nem az anyáddal van baj,

neked kéne egy orvos,

2012. dec. 6. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
26%
Egyetértünk, elso.
2012. dec. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%

Te nem anyukádat félted, hanem az örökségedet.

Ha anyukád többször is rendőrt hívott rád, annak nem lehetett csak az az oka, hogy anyukád bekattant. A rendőrök komoly ok nélkül nem mentek volna ki.

Az pedig felháborító, hogy haszonlesőnek tartasz valakit, amiért munkásosztálybeliek. Közülük a legtöbb rendesebb, mint sok egyetemet végzett ember.

Te talán arisztokrata vagy?

Te vagy a haszonleső, nem a munkásosztálybeliek.!

2012. dec. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
remélem érkeznek még normális válaszok is.
2012. dec. 6. 06:36
 9/25 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes amiket leírtál, és amiket válaszoltak. Valahol középen van az igazság. Egy jó kereskedő mindenkivel közvetlen és barátságos. Kapcsolatotokban van probléma. Te sem bízol az anyukádban és ő sem benned. Talán nem ártana őszintén leülni vele beszélgetni. Ha bővebben kifejtenéd, hogy miért küldte rád a rendőrséget, talán tisztább képet kapnának a hozzászólók. Mert így az jött le, hogy valamit eltulajdonítottál tőle. Igazam van? Ha készülsz lelépni, akkor mit foglalkozol azzal, hogy kivel hol milyen barátságban van. Sőt ha elmész, akkor lehet, hogy anyukád már most keres olyan egyént, akivel együtt képes élni. Akire számíthat, ha valami problémája van. Szerintem túlspirázod a dolgot. Azért mert valaki 50-es évek derekán jár, még nem szenilis
2012. dec. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
leírtam, hogy megőrült, ok nélkül hívta ki, csak mert mással nem tudott megijeszteni. de okoskodjon csak a sok barom.
2012. dec. 6. 07:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!