Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy utálhatom ennyire az...

Hogy utálhatom ennyire az "anyámat"?

Figyelt kérdés

Egyszerűen annyira idegesít hogy nem tudom megfogalmazni sem.

Mindentől rosszul vagyok.Akkor vagyok a legboldogabb,ha nincs itthon és nem kell látnom.

A hangjától a nemlétező szőr feláll a karomon.

Folyamatosan idegbeteg,velem kiabál minden sz*rért,én vagyok a legmocskosabb gyerek egy utolsó r*hadék vagyok....

Legalábbis ezt mondta nekem.

Ma is például:

Tegnap úgy volt hogy elmegyünk vásárolni a Tally Weijlbe téli ruhákat venni nekem.

Aztmondta jó.

Ma reggel felkeltem,már tiszta idegbajos volt kiabált.

Ilyenkor nekem kéne befognom de ezzel olyan szinten feltud húzni hogy nem tudom elmondani...

2 db pólóba járok 3 hónapja mert nem képes nekem SEMMIT venni.

A névnapi pénzemből amit a nevelőapámtól kaptam,vettem magamnak egy cipőt meg egy felsőt...

na mindegy

Szóval ma is elkezdte a napi hülyeségeit és én megmondtam neki hogy bárcsak más lenne az anyám.

Erre elkapta az idegroham üvöltött mint egy nemnormális aztán elviharzott hogy nem megyünk sehova,semmit nem fogok kapni mert nem érdemlem meg. (nem mintha eddig kaptam volna bármit is...)

Itt vagyok 17 éves júniusba 18 és sehova nem akar elengedni.

Minden sz*rért könyörögnöm kell.

Múltkor venni akartam egy 400!! forintos kézkrémet a DM-ben.

Azt mondta nem mert még csizmát is kell venni nekem télre( mert 400 forint annyira a földhöz vágja..).

Nem vettük meg.

Megyünk be kaját venni a sparba erre jön ki egy krvanagy zacskó rágcsával.

Megkérdeztem hogy mennyi volt,és minek vette.Azt mondta 500 valamennyi,és csak úgy megkívánta.

Hát kösz.

400 forintot sajnál tőlem,olyan kifogással jön hogy még csizmát is kell venni de magának megveszi a chipset mert "csak úgy megkívántam"...

Apuval régen elváltak,mert ő meg ivott.

Gondolom ezért rühell ennyire engem.

Valószínüleg rá emlékeztetem.

Mit csináljak??

Nem bírom már.


2012. nov. 5. 11:08
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:

Az is krva érdekes hogy a féltesómért meg oda van.

Akinek más az apja.

Az a drága,a minden,a szent én meg vagyok a szar korcs gyerek...

2012. nov. 5. 11:13
 2/56 anonim ***** válasza:
83%
Keress diakmunkat
2012. nov. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
64%

úristen milyen egy anyád van már???

Nálunk is teljesen ugyanez volt a helyzet.

Szerintem az ilyen nem anya.....

Kívánom hogy minél előbb elkerülhess otthonról,mert én teljesen átérzem a helyzeted.

2012. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen meg tudlak érteni. Csak azt tudom mondani, hogy kicsit még bírd ki, nemsokára úgyis elköltözhetsz, ha minden jól megy. Addig is közöld vele kerek-perec, hogy nem az apád vagy, és nem tűröd, hogy az ő bűneiért vegyen semmibe. Amúgy meg engedd el a füled mellett amit mond, ne hagyd, hogy felbosszantson. Ilyen helyzetben hajlamos az ember elindulni a lejtőn, de ne hagyd magad.
2012. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
27%
Ne a Tally Weijl-ből kérjél ruhákat, hanem a kínaiból vagy a turiból. Ugyanolyan jók, és szimpatikusabb lesz számára, hogy nem követelőzöl. Amúgy meg amíg ő keresi és osztja be a pénzt, addig bizony ő is fogja elkölteni. Lehet, hogy otthon van krém, majd kérjél tőle és használd azt.
2012. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk is ez volt régen. Konkrétan egy doboz tampont nem vehettem úgy, hogy előtte ne könyörögtem volna apámnak és ne indokoltam meg volna konkrétan, hogy mire kell majd persze utólag be kellett mutatnom egy számlát. Ezért igyekeztem minden nyáron diákmunkát vállalni, ünnepekre kapott pénzt a nagyszülőktől nem tudtam félretenni, mert abból ruházkodtam. Örültem, amikor leérettségiztem, mert azóta tudok dolgozni suli mellett és bármit meg tudok venni magamnak. Persze így is megy a belepofázás, hogy ez minek meg az minek, de lesz@rom. Azért b@szod, mert tavaly télen volt 2 váltás felsőm és egy darab nadrágom, most van vagy 20 felsőm és 4 gatyám és sokkal kényelmesebb így, mint mindig ugyanabban járni. Meg az is jó, hogy bármikor tudok magamnak tisztasági dolgokat venni és nem hetekig könyörögni....
2012. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
91%

"Amúgy meg amíg ő keresi és osztja be a pénzt, addig bizony ő is fogja elkölteni."


Ez jogos is lenne, ha a kérdező egy cseléd lenne. De egy szülőnek nem csak az a feladata, hogy pénzt keressen.

2012. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
Azok a szülők szokták ilyen nehezen pénzelni a gyereküket, akik anno maguk sem kaptak semmit, és most foggal-körömmel ragaszkodnak ahhoz, amit nagy nehezen megszereztek. Úgy vannak vele, hogy nekik se adtak a szájukba semmit, ők se fognak senkinek. Az már végre az övék. Végülis őket is meg lehet valahol érteni, csak nehogy ti is ilyenek legyetek évtizedek múlva, mert mint írjátok, nektek se adtak semmit.
2012. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
46%

lassan 18 éves vagy és itt sipákolsz egy fórumon hogy utálod anyádat?? Mert nem mentetek ma a cuki tally weilj-be ahol csak egy felső 5 ezer ft minimum?? Hadd ne sajnáljalak légyszíves. Én múltkor 2 felsőt vettem 3 ezer! ft-ért és gyönyörűek,csak utolsó darabok voltak,ennyi!

Anyukád ezt elolvasná biztos megszakadna a szíve szegénynek:( Ilyet vágsz a fejéhez hogy bár ne lennél az anyám utána meg még elvárnád a shoppingolást? NEM vagy eszednél!!

Szállj magadba,lassan felnőtt nő leszel menj el diákmunkára és ne anyádat pumpold főleg hogy te mit adsz neki cserébe? Ahogy látom csak a flegma stílust.

Amúgy ilyen gyerek mellett mint te aki így beszél az anyjáról én is idegbeteg lennék a helyébe..

2012. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

tényleg keveset kapott a szüleitől,de akkor nem az lenne a helyzet hogy a saját gyerekének mindent megakar adni?

Vagy nem?

2012. nov. 5. 11:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!