Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hangos szomszé...

Mit csináljak a hangos szomszédokkal?

Figyelt kérdés
A felső szomszédaink igazi dalospacsirták, állandóan üvölt a zene, ráadásul rengeteget kornyikálnak a zenére. Voltam már fent szólni ezerszer, hogy halkítsák le, akkor mindig lehalkítják, majd másnak, vagy még aznap kicsit később kezdik előröl. Egy kamasz lány és az apja laknak ott, de hiába beszélnék az apával, alig van otthon és ő is ugyanúgy gátlás nélkül üvölteti a zenét. Már nem tudom mit csináljak, a nap bármely szakában elkezdenek zenét hallgatni, nekem meg felmegy rögtön a vérnyomásom. Ráadásul ugyanazt a számot hallgatják újra meg újra... A rendőrséget nem merem így kihívni rájuk, hogy az apjával nem beszéltem, de egyszerűen nem tudom mikor van otthon. Nem tudom már mit csináljak, rettentő idegesítő, most is üvöltve hallgatja a zenét a kiscsaj meg visong hozzá, én tanulnék, de nem tudok rá figyelni, elegem van már belőlük...
2012. dec. 6. 10:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Szólsz az apának, hogy legközelebb a rendőröket hívod. Hátha erre észbe kapnak. Próbáld meg hétvégén akkor talán otthon van. (Tudom, hogy még három hét, de karácsonykor csak otthon lesz az apuka is. Ha máskor nem megy, hát szólj akkor.)
2012. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Este csak otthon van az apja is, gondolom ő is szokott aludni. Akkor menj fel és beszélj vele. Nem kell kiabálni, veszekedni, csak megbeszélni egy idősávot, amikor ezt lehet, és azt is, amikor nem, ahogy mindkettőtöknek jó. Beszélgetni kell, normális hangon és mosollyal pedig többet el lehet érni, mint veszekedve. A támadó szomszédra akkor is rácsukom az ajtót, ha egyébként igaza lenne. Nem bírom a hárpiákat. De ha valaki normális hangnemben közelít, akkor azzal érdemes beszélgetni.


Annyit azért megjegyeznék, hogy ez csak a történet egyik oldala. Sajnos laktam már olyan szomorú életű, magányos, megkeseredett nyugdíjas néni felett, akinek egy nagyobb tüsszentés is hang volt, és már kopogott is. Szánalmat, sajnálatot kapott tőlem, de pont leszartam a véleményét.

2012. dec. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én megmondanám, hogy ha még egyszer zenét hallok, ők sem fognak pihenni. . Ha 2-3 alkalommal felkopognál éjjel egy partvissal a hálószobájuk alatt akkor talán észbe kapnának
2012. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Minden társasháznak megvan a maga házirendje, szabályzata. Szólj a gondnoknak, vagy a közös képviselőnek, hogy ők figyelmeztessék ezt a szomszédot, akkor talán hatásosabb.
2012. dec. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok, persze először én is próbálkoznék a szép szóval, de ha az sokadszorra sem válik be, akkor kopognék csak éjjel
2012. dec. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Őszintén szólva én semmilyen napszakban nem tudom elviselni a hangos szomszédokat...
2012. dec. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Tobb lakot erint ez a problema, ezert a lakokkal kell megbeszelned, es feljelentest tenni, mivel te mar az apaval beszeltel, tehat felesleges konyorogni az ilyen embereknek.

Tobb alairas, igy intezkedni is fognak!

2012. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szomszédunk nyáron minden nap kitette a rádiót a kertbe, azt hagy szóljon, ha kint vannak ha nem. Mikor kint voltak mi is kitettük a rádiót:) Valami szimfónikus zene volt, jó kellemes hangerőn:) Kapcsoltak!
2012. dec. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Figyeld ki hogy mikor alszanak egyet napközben, aztán elő a rádiót:)
2012. dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szedj össze pár szomszédot, akiket szintén zavar a zaj és beszéljetek a közös képviselővel.
2012. dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!