Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? (anyós téma)

Figyelt kérdés
Szóval a párommal 4 éve vagyunk együtt ebből 1 és fél éve együtt lakunk az anyósoméknál.Én eleve nem akartam oda költözni de mivel anyagilag nem állunk úgy ezért sajnos még nem tudunk elmenni innen.Azért anyósoméknál mert páromnak itt van a munkahelye,ezért jöttem én ide.A páromnak van egy bátyja neki már van felesége meg egy gyerekük.Anyósom folyton róluk áradozik meg az egyetlen unokájáról.Pedig nem is kis összeggel meglopták anyósomékat mégis ők a szentek...mindegy ebbe nem akarok belefojni.Ma megint volt róluk szó ebéd közben h majd jövőre jön a második unokája ha minden igaz,és annyira boldog volt.Aztán erre én is mondtam neki hogy én is szeretnék babát de arra nem mondott semmit csak dicsőítette tovább a " szenteket".Fojtogatott a sírás rendesen.Most mit csináljak?Páromat szeretem nagyon is de ha elmondom neki hogy mi bánt akkor nem szól rá semmit csak azt hogy hagyjam már ezzel a baba témával.Én 24 vagyok ő 27.Arra is gondoltam h hazaköltözök egy kis időre,mert már nem bírom.24/L
2012. dec. 6. 12:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

Igaza van a párodnak. Kicsit több mint 1 éve laktok együtt ANYÓSÉKNÁL. Hova a akarod szülni a gyereket? ANYÓSÉKHOZ, a párod régi gyerekszobájába?

Mielőtt összeköltöztetek már ezt a témát meg kellet volna beszélnetek. Különben is, ahoz hogy egy pasiból férfi váljon, előbb el kell szakadnia anyuci mellől. Összeköltöznie a barátnővel és kettőjüknek kialakítani a csaádi szokásaikat. Addig csak elhidegülés lesz ha jön a baba miatt.

Szerintem te most csak kedvet kaptál sógornődtől a gyerekre, hogy anyósod téged is szeressen. Én a helyedben örülnék, hogy "le se x@rnak", mert akkor téged nem kritizál, azt csinálsz amit akarsz. Tudod mennyi attrocitás ér egy friss anyukát a tapasztalt anyóstól?

Nőlj már fel!

23L

2012. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%
itt igazából a párod meg közted billega dolog. ha a párod nem akar gyereket, márpedig nem akar, akkor el kellene beszélgetnetek a terveitekről, mert nem egyeznek. de annyiban hagyni a dolgot és uakkor ugyanúgy hangoztatni, h te is szeretnél záros határidőn belül kisbabát ellenszenves dolgo a részedről. anyósod még viszonylag kíméletes volt azzal, h inkább nem szólalt meg. valószínűleg tisztában van vele, h a fia még korainak tartja a gyerekvállalást, ezzel szemben te azt mondod, h majd lesz. joggal érezheti úgy, h te megkerülöd, kicselezed a fiát és a háta mögött döntesz/tervezel. olyan, mintha te és a pasid nem ugyanazt a filmet néznétek.
2012. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, hogy békén hagy és nem foglalkozik velem!!!
2012. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Arra is gondoltam h hazaköltözök egy kis időre,mert már nem bírom."


Kicsit túlreagálod,engem folyamatosan megalázott,és piszkált az anyósom,persze a párom megvédett....tényleg örülj neki hogy békén hagy.

2012. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!