Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a volt barátomtól,...

Félek a volt barátomtól, valamit terveznek ellenem? Találkoznátok vele a helyemben?

Figyelt kérdés
3 éve jártam egy sráccal, de csak amolyan tinikapcsolat volt, fél évig tartott, aztán elváltak útjaink, de ő teljesen bekattant utána és hívogatott, meg idejárt a házunkhoz, hogy menjek ki, úgy viselkedett, mint aki megőrült. Volt egy barátja, akivel viszont mai napig jóban vagyok, mint haver, de egy ideje megromlott a kapcsolatunk, mert elkezdett füvezni, meg inni és furán viselkedett. Most megtudtam nemrég, hogy megint összejárnak és legjobb barátok lettek. A haverjától, akivel jóban vagyok kaptam egy olyan sms-t, hogy találkoznunk kell, mert valami baj történt. De nem árulja el, hogy micsoda és csak azt erőlteti, hogy találkozzunk személyesen. Lehet, hogy paranoiás vagyok, de fogalmam sincs, hogy mit akar és így, hogy a volt barátommal haverkodik, aki teljesen őrült, nem merek vele találkozni, mert van bennem egy rossz érzés, ami lehet hogy nem jelent semmit, de nagyon rossz előérzet, nem értem, miért barátkozik vele, mikor tényleg az a sráccal agyilag van valami gáz. Szerintetek mi ez az érzés, hülyeség és találkozzam vele vagy legyek óvatos? Elnézést, hogy ide tettem fel, de sürgős, értelmes tanács kéne.
2012. dec. 6. 14:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne találkozz vele. Ha baj van mondja el telefonon, ha nem akarja az enyhén szólva gyanús.
2012. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Írd meg, nem érsz most rá. Nincs olyan, hogy "valami baj történt". Ha baj van, ír annyit az ember, hogy ez meg az történt. Az ilyen füves elmebajosokat kerüld el messziről inkább.
2012. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

ha fontos, mondja el telefonon, utána eldöntheted szabad akaratodból, hogy akarsz-e vele találkozni

így nem mennék el, az biztos

2012. dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Alapból azt mondanám, hogy túlzott aggodalom, de az előzményeket olvasva azt mondanám, hogy inkább hallgass a megérzéseidre. Főleg, hogy egy debilről, meg egy drogosról van szó.
2012. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem legyél óvatos. Az ilyen megérzések általában be szoktak jönni. Ha kíváncsi vagy, hogy mit akarhat, akkor vagy elmondja telefonban, vagy óvatosságból találkozzatok olyan helyen, ahol sokan vannak, vagy vigyél magaddal valakit, aki figyeli az eseményeket messzebbről és ha baj van, akkor tud segítséget hívni. Ne menj bele egyedül semmibe!
2012. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Hát, én leszarnám, hogy nekik fontos a találkzás, mondd, hogy más dolgod van, nem leszel otthon...

Vagy ha nagyon erősködik, mondja el telón, skypeon, írjon FB-on stb. Miért annyira fontos a személyes találka? Ha elmondja akkor talán elmennék, de nem egyedül. Legalábbis, ha már megfordult a fejedben, hogy rosszat akarnak, akkor semmiképp nem egyedül mennék.

2012. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Hallgass az érzésedre! Van telefon, internet - mondja el, mi a baja.
2012. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se menj, főleg egyedül ne találkozz vele!
2012. dec. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj el!
2012. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A sráccal, aki a volt barátom haverja évek óta jóban vagyok, de sokszor vesztünk össze pont az ilyen dolgai miatt, mert nem bírom a züllést, még a cigit se. És nem képes megírni, hogy mi van, pedig rákérdeztem legalább ötször. Arra gondoltam, hogy elhívom hozzánk, itt már csak nem lennék "veszélyben". Semmi bajom nem lenne vele, de a volt barátommal haverkodni a szememben kritikán aluli, nem azért, mert egyszer jártunk, hanem mert a srác tényleg kattant és ijesztő.
2012. dec. 6. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!