Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem rettenetesen...

Csak szerintem rettenetesen gáz, ahogy a párom anyja viselkedik?

Figyelt kérdés
Közelebb van már a 60-hoz, mint az 50-hez, de neki mindig mindenből fiatalos kell, telefon, ruha, stb. Úgy akar kinézni, mint egy 20 éves. Állandóan a férfiakat emlegeti, hogy neki az kell... közben meg egy értelmes mondatot nem tud összerakni. Normális munkája jó ideje nincs. Mindenkivel jópofizik meg beszélgetni akar. Nem egyszer voltam fültanúja beszélgetésének, ő nyomta a szöveget, a másik meg hümmögött, mert nem hagyta szóhoz jutni, ha meg igen akkor semmi értelmeset nem tudott válaszolni, mert a kérdés sem volt értelmes.
2012. dec. 6. 20:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
73%

19-es vagyok, másik családtagomnak nem volt elég esze, elhívta magához nyaralni az idióta rokont 4 hétre, hát ne mondjam, hogy teljesen lejáratta az összes szomszéd előtt, volt, hogy a rendőrök vitték haza, meg olyanokat csinált....tátott szájjal bámulta az embereket a házuk előtt, mutogatott rájuk, hangosan vihogott, fel se fogta, ha szóltak rá, ráerőszakolta magát a szomszédokra is, hihetetlen. Én megértem, hogy miért érzed rosszul magad. Ők is mondták, hogy el tudnak volna süllyedni, soha életükben ilyen kellemetlen helyzetekbe nem kerültek még, senkivel bajuk, konfliktusuk nem volt, de ez a nő, ez mindennek a teteje volt.

Szóval meg tudom érteni, miért zavar, hogy összekötnek vele, én mikor tudom, hogy a környéken jár a rokonoknál, mindig rettegek, hogy csak ide ne jöjjön csinálni a műsorát az egész ház előtt.

2012. dec. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
A problemad az, hogy mas emberekhez probalod hasonlitani, fogad el, hogy emberi tipusok vannak, tehat a baratnod anyja, anyukad is egy szemelyiseg tipus, van egyeni stilusa, de ennek a holgynek is, tehat elitelni eppen ezert nem lehet! AMit tenni tudsz, hogy vagy elfogadod igy a fiat, viszont szamolnod kell azzal, hogy az edesanyja a csaladodhoz fog tartozni, de mar abban ne bizz, ne is probalkozz, hogy megtudod valtoztatni, mivel nem fiatal, egy erett szemelyisegrol van szo!
2012. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Én vagyok a barátnő.. :D És az én anyukám rendes, normális.
2012. dec. 7. 09:22
 24/27 anonim ***** válasza:
57%

Nem értem miért gondolod, hogy Hozzád kötik. Te csak a menny-jelölt vagy nem? És ha a menye is vagy, akkor sem kötnék Hozzád.

Ő ilyen és ezt mindenki tudja.


Az én anyósomnak is vannak nagyon furcsa dolgai, sokan mondják is, hogy nem normális, de engem nem érdekel.

Igyekszem jó kapcsolatot ápolni vele, mert a párom anyja. Tiszteletet érdemel azért, mert azzá a férfivá nevelte a fiát, akit én szeretek. Megérdemel legalább annyit, hogy évente párszor kedves legyek és elviseljem a hülyeségeit.


Főleg, hogy Nekem is vannak furcsa dolgaim és biztos vagyok benne, hogy Neked is. Talán anyósod számára Te vagy az elviselhetetlen. Elvégre a különböző értékek miatt ez könnyen elképzelhető.


Amúgy meg édesanyám saját maga mondja mindig, hogy ő nem egy okos nő, de a szíve a helyén van és én nagyon szeretem. Nem mellesleg pedig a párom is.

Szóval ez szerintem nem dönt el semmit...

2012. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Talán nem a legkellemesebb társaság, de ennyi miatt még nem gondolnám olyan éktelenül gázosnak a viselkedését.

De jó, szerinted az. És?

Aki az anyósod alapján ítélne meg téged, az pukkadjon meg. Nem a te szegénységi bizonyítványod, hanem az övé.

Nem kéne ennyire mások véleményétől függnöd. Nekem is vannak hülye rokonaim. A vérrokonaim között is. De a leendő sógorom se piskóta. Mégis őszintén és magasról teszek rá, hogyan járatják le magukat.

2012. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Nem nevelte a páromat, inkább a párom nevelte saját magát. Középsulis kora óta dolgoznia kellett, hogy ne haljanak éhen, mert a nőnek nem volt kedve dolgozni, meg ilyenek.
2012. dec. 7. 21:31
 27/27 anonim ***** válasza:

Miért bántjátok ilyen sokan a kérdezőt?

A rokonokat sajnos nem lehet megválogatni. Az a csomagban van.

Nekem faterom viselkedése olyan vér ciki. Igazi ősbunkó arrogáns ember. A párom sem szeret látogatóba menni oda. Szerencsére az öltözködésével nincs baj. Viszont majd elsüllyedek én is szégyenemben, amikor nyilvánosan szerepel valakik előtt.

És hiába hogy én nem Ő vagyok, attól még sokan mondják nekem a véleményüket. És bármennyire is nem érdekel, azért még sem annyira kellemes visszahallani dolgokat.

2012. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!