Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem rettenetesen...

Csak szerintem rettenetesen gáz, ahogy a párom anyja viselkedik?

Figyelt kérdés
Közelebb van már a 60-hoz, mint az 50-hez, de neki mindig mindenből fiatalos kell, telefon, ruha, stb. Úgy akar kinézni, mint egy 20 éves. Állandóan a férfiakat emlegeti, hogy neki az kell... közben meg egy értelmes mondatot nem tud összerakni. Normális munkája jó ideje nincs. Mindenkivel jópofizik meg beszélgetni akar. Nem egyszer voltam fültanúja beszélgetésének, ő nyomta a szöveget, a másik meg hümmögött, mert nem hagyta szóhoz jutni, ha meg igen akkor semmi értelmeset nem tudott válaszolni, mert a kérdés sem volt értelmes.
2012. dec. 6. 20:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%

A TE hozzáállásodra csak egy töled származó mondattal tudok válaszolni:


"nekem furcsa és szánalmas ez a viselkedés"

2012. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
80%
Tudod mi a baj??Hogy azt hiszed,hogy aki 40 éves elmúlt annak a temetőben a helye.Hát nem.Csak idő kérdése,hogy megtapasztald,hogy egy 50 feletti nő is tud nagyon fiatal lenni.Hogy buta?? Az az ő baja,Nem téged itélnek meg,hanem őt.
2012. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
82%

"Csak szerintem rettenetesen gáz, ahogy a párom anyja viselkedik?"


IGEN, CSAK szerinted. Attól, hogy valaki nem 20 éves, még öltözhet fiatalosan, lehet a viselkedése meg a stliusa is fiatalos, söt az sem gond, hogy a férfiakat sem irta le az életében.


Itt leginkább te, illetve a te viselkedésed az, ami rettenetesen gáz, hogy a te szavaidat idézzem.

2012. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Nana, az én édesanyám is ilyen korban van, szóval abszolút nem hiszem, hogy 40 felett a temetőben a helye az embernek. Anyukám sem hord nagymama cuccokat, de valahogy mégis komolyabb a viselkedése, nem áll le jópofizni az utcán idegenekkel, akik aztán szemforgatva keresik a menekülőutat...
2012. dec. 6. 20:38
 15/27 anonim ***** válasza:
66%

Zárójelben megjegyezném, hogy szerintem az öltözködéssel nem ártana idősebb korban vigyázni, múltkor láttam egy totál csini csajszit hátulról, mini szoknya, harisnya, tűsarok, kis kabátka, szőke göndörített haj, megfordult és azt hittem ott halok meg, kb. 70 évesnek nézett ki az arca. Persze mindenkinek szíve joga azt hordani, amit akar, de így közröhej tárgya lehet.

A fiatalos gondolkodás oké, a túl sok dumától én is falra mászok, apám barátnője ilyen, ha nála vagyok 3-4 órát, csak ő beszél...

2012. dec. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
72%

Nnnna... szerintem igazán senki nem vágja mi is igazán a problémád... :/

Sajnos igenis kitudnak fordulni magukból főleg egy bizonyos kor után az emberek.Szerintem is gáz ahogy viselkedik.Néha az én anyukám ilyesmi,de szépen szólunk hogy nemkéne és akkor észbekap.Helyén lenne az értékrendje,de néha túllő a célon. Olyan cipőket meg rucikat húz magára,hogy csak lesek.Állandóan csacsog és úgy viselkedik,mintha 20 lenne és...

Próbálj nem foglalkozni vele,akármennyire is irritál a dolog.Ha mégis nagyon kiborít akkor finoman mondd meg a véleményed.Ez a korosztály az egyébként,aki nem ilyen szabadszellemben nőtt fel mint ami most van és nincsenek határok,hiába a nagymamakorúság. Sajna nem mindenki tudja helyén kezelni a dolgokat és saját magát.

2012. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
88%
Ő ilyen,Te meg amolyan.Amíg nem bánt Téged,vagy árt Neked,addig nem hiszem,hogy ezen kéne lovagolnod.Elvégre felnőtt,érett nő vagy.Elvileg Neked a saját,illetve a pároddal közös életeddel kéne törődnöd,hogy boldog légy.Nem is értem,másé miért érdekel ennyire...
2012. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Mert hozzákötnek minket is.

Arról meg ne is beszéljünk, hányszor bántott már....

2012. dec. 6. 21:00
 19/27 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem aki itt írja, hogy mi közöd hozzá, meg stb. az nem ismer ilyen embert. Nekem az egyik rokonom az ilyen de tragédia. Egyszerűen ég a pofám miatta mindig, de ha épp nem mások előtt éget akkor is olyan buta, mint a föld. Olyan, mint egy rossz 4-5 éves gyerek, hogy mindig ő akar a középpontban lenni és ha nem figyelnek rá, akkor egyre hangosabban mondja a hülyeségeit. Tisztára, mint amit leírtál. Így a pasik, úgy a pasik, mindenkire ráakaszkodik, facebookon össze-vissza írogat mindenféle behízelgést mindenkinek, közben meg elhordja őket minden szarnak, majd közli, hogy azért kommentelgeti a facebookon, mert "ezt akarják hallani biztos" hihetetlen. Mindjárt 60 éves ő is, de eszméletlen. Tényleg nagyon buta, idegesítő és kellemetlen. Én örülök neki, hogy évente kétszer látom. Remélem a te anyósodról nem derül ki, hogy ezek mellett még egy szarkavaró is, mert az én kedves rokonom az is.
2012. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Azért azt csak látják,ti milyenek vagytok,akkor is,ha elsőre hozzá kötnek titeket a pároddal.Egyébként azt nem írtad eddig,hogy bántott volna Téged,ezért nem gondoltam,hogy ez így van.No de,mindezek ellenére Te azért felülemelkedhetnél az Ő kicsinyességén,és megtehetnéd magadnak azt a szívességet,hogy csak magaddal,meg a pároddal foglalkozol.A Te lelkednek is könnyebb volna így.
2012. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!