Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti nem szégyellnétek...

Szülők, ti nem szégyellnétek az iskola/tanárok előtt, ha a 15-18 éves lányotok terhesen járna iskolába?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 13:55
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
9%

"Izé, szerintem az ivarérett nő természetes állapota a terhesség"


Izé, én 11 évesen már menstruáltam,ezekszerint tök természetes lett volna ha terhes leszek,vagy esetleg 14 évesen ,akkor már bűncselekménynek sem számított volna.

Az ,hogy egy élőlény ivarérett,nem jelenti azt ,hogy alkalmas a terhesség kihordására,az állatvilágban is rengeteg példa van rá, vegyük például a kutyát, a tenéyzstők 2 éevs kora körül vonják be atenyésztésbe,holott 8-9-10 hónapos kora körül már tüzelnek . Gondolom te sem hiszed,hogy egy 11-13-15 éves kislány természetes állapotí a terhesség! ha igen,akkor szégyelld te is magad.

2012. dec. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
Kedves előző, nem tudom tisztában vagy-e a "természetes" szó jelentésével. Nem azonos az "optimális" szavunkkal...
2012. dec. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem te sem tudod miről beszélsz :D Nem természetes hogy 15 évesen terhes valaki 2012ben

Kivéve bizonyos kisebbség(ek)nél ,ott teljesen természetes ,persze nem opcionális ha már a szavakon akarsz lovagolni :D

2012. dec. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
8%
vagy optimális tök8 akkor is egy hülyeség amit írtál :D
2012. dec. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:

#43, "Nem természetes hogy 15 évesen terhes valaki 2012ben " - miért, gondolod, hogy a természet másként intézi az ember reprodukcióját 2012-ben, mint mondjuk 50 ezer évvel ezelőtt? Dehogy kérlek, pont ugyanaz a folyamat...

És hát a példád is ostobenkócska, mert a tenyésztés a nem természetes, hanem mesterséges folyamat, a természetes tudod az, amikor a fiú kutya meg a lány kutya összefut a réten... és hát bizony a mi kutyácskánkat is 8 hónaposan hozta létre az apuka-kutya, mert biztosan a gazdája is hasonlóként gondolkodott a "természetes" és a "nem természetes" dolgokról, mint te, és ezért nem különítette el mesterségesen a 8 hónapos pasikutyát a tüzelő csajszikutyától... mert azt hitte, hogy "nem természetes, hogy az a kutya 8 hónaposan felcsinálja"... a természet meg tette a dolgát, mert az már csak ilyen...

Tudod, mi nem természetes? A mesterséges megtermékenyítés... benne van a nevében...

2012. dec. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 79%-os, ne lovagolj azon, amit ez az idióta ír, nincsen eszénél az fix. Nem éri meg azt, hogy értelmes ember idegelje magát rajta :)

Ő biztos 11 évesen kezdett el szülni aztán attól olyan büszke magára.

2012. dec. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
50%

Kedves előző, tévedni tetszel, "az az idióta" nem szült semmikor, tekintve, hogy egy 48 éves férfi vagyok... legfeljebb rendelkezem kellő intelligenciával ahhoz, hogy ne mindenáron a saját normáim és elvárásaim szemüvegén át nézegessem a világot, hanem elfogadjam, hogy más másként él. Például ha 16 évesen terhes lesz, úgy dönt a párjával közösen, hogy kihordja és felneveli a gyereket. De azzal sincs bajom, akik másként döntenek, egyszerűen elfogadom, hogy ez az ő életük, az ő döntésük.

Tudod, a türelem és tolerancia intelligencia kérdése, semmi egyéb. Miként más leidiótázása is, az eltérő véleménye okán.

Viszont - mea maxima culpa - maximálisan intoleráns vagyok a bunkókkal szemben, akik a saját "normáik" lángpallosát rázva terhes nőket csesztetnek, például..

2012. dec. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
0%

" legfeljebb rendelkezem kellő intelligenciával ahhoz, hogy ne mindenáron a saját normáim és elvárásaim szemüvegén át nézegessem a világot, hanem elfogadjam, hogy más másként él. "


Azt azért remélem felismerted az eget verő intelligenciáddal, hogy pont azt csinálod, amit körülírtál, hogy nem teszed :) Számodra elfogadható dolog az, hogy valaki 11 évesen szül - de azt már képtelen vagy elfogadni, hogy a mai társadalomban ez nem a normális gondolkodás része.


Tudom, vannak ilyen feltűnési viszketegségben szenvedő egyedek, mint te, akik mindenáron meg akarják csillogtatni az állítólagos intellektusukat a hatalmas toleranciájuk hirdetésével, melybe alkalmanként még 1-2 latin kifejezést is belekevernek, hátha lesz majd itt valami proli, aki nem érti, és ezért felnéz rájuk.

El kell keserítselek, ez nem jött be :/


Mindenesetre kívánok neked sok jót és minél több várandós 11-15 éves leánygyermeket, akiket majd megtámogathatsz a túláradó szereteted és toleranciád varázsával és bájosan elcseveghetsz velük arról, hogy ha a szintén kiskorú apa is kívánja a gyermeket (nem fogja), akkor te finanszírozod annak a felnevelését.


Ha pedig arra vágysz, hogy ebben az országban is viszonozzák a kegyességed és toleranciádat, jobb, ha feladod. Azonban ha célba veszel egy harmadik világbeli országot, ott nagy támogatottságra fog találni az elképzelésed a terhes tizenévesek idealizációjáról, tehát valószínűnek tartom, hogy inkább ez lenne a neked megfelelő kultúrkörnyezet, mintsem egy "modern" és "előretekintő" ország.

2012. dec. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
74%
Aki szerint nincs spontán ovuláció: a húgom is így fogant meg. Természetesen a szüleim tudtak a módszer megbízhatatlanságáról, és eleve úgy terveztek, hogy ha mégis lesz baba, az nem baj. Szerintem semmi oka nem lett volna anyának azt hazudni nekem, hogy ez történt, amikor nem is. (Azért mondta el, mert arról beszélgettünk, hogy milyen védekezési módszerek vannak, és ennek kapcsán említette, hogy ez nála nem működött.)
2012. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:

Azért elárulom neked kedves #48-as válaszoló, hogy momentán a magyar jog az általam itt képviselt oldalon áll, Ma Magyarországon senkit sem lehet sem a terhessége kihordására, sem a terhessége megszakítására kényszeríteni akarata ellenére. A fiatalkorúakat se. Még ha ez nem is tetszik egyeseknek...

Mondjuk ízlések és pofonok, nekem a "rend", "norma", "tekintély" szavak egészségtelenül gyakori használatától szokott ökölbe szorulni a kezem... ez van... szóval maradjunk abban hogy egy 16 éves terhes nő, az egy terhes nő, ha úgy tetszik, kismama. Aki meg pusztán ezért lenézi meg megjegyzéseket tesz rá, meg aki szerint ez szégyellni való lenne, az meg a "sej te bunkócska, te drága". Ha egy ilyen bunkó a jelenlétemben eresztené el magát egy ilyen kismamával szemben, valszeg hamar leosztanám...

Tudod, összességében az a véleményem a dologról mint a legnagyobb angol kitüntetés, a térdszalagrend - vicces módon francia - felirata: Honni soit qui mal y pense. (Az szégyellje, aki rosszat gondol.)

2012. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!