Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek? Illetve mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Illetve mit éreznétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A barátommal összevesztünk, aztán azóta nem is beszélünk. Nem jött suliba se, pedig bocsánatot akartam tőle kérni. Meg is írtam neki, nem válaszolt rá. Aztán írtam face-n megnézte, de semmi. Közben még mindig nincs suliban és tegnap az egyik haverjától tudtam meg, hogy 40° lázzal, meg influenzával, vagy mivel otthon fekszik és ezért nem válaszolgat senkinek, meg ezért nem csinál semmit face-n. Föl akartam hívni, hogy megkérdezzem hogy van, de kinyomott. Írtam neki, látta de nem válaszolt. Nagyon hiányzik és nagyon aggódok érte.. egyedül van otthon, senki nincs vele és tényleg nagyon beteg. Elmenni nem tudok a suli meg a közlekedés miatt sem, pedig szeretnék, de most nem megoldható. Ráadásul azt sem tudom, hogy haragszik-e rám még.. azt sem mi van vele.. semmit és tényleg kivagyok.

Ti mit tennétek? Köszi előre is a normális válaszokat!


2012. szept. 6. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
szerinted mit tennénk???? néznénk hogy 40-es lázzal fekszik...
2012. szept. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Világos, hogy odamennék. Számomra érne pár óra igazolatlant a párom. Bár, én férfi fejjel gondolkodom... Sajnos.
2012. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok elmenni hozzá, pedig nagyon szeretnék.. reggel megy egy buszom, amint vége a sulinak egyből jön a következő és kész nincs több, nem tudom meglátogatni, még hétvégén sem mert akkor meg nincs is egyáltalán.. Ha tehetném ott lennék vele egész nap.
2012. szept. 6. 20:37
 4/8 anonim ***** válasza:

lesz@arnám a "lehetetlent" és elmennék hozzá...ennyi...


N22

2012. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nekem is érne.. :/ Csak gimnáziumban azért nem úgy megy simán az az igazolatlan ráadásul anyáék is itt vannak..

Azért köszönöm a válaszodat!

2012. szept. 6. 20:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Fognám magam suli után és elmennék gyalog v bicajjal, v megkérnék valakit hogy vigyen el kocsival v stoppolnék. A közlekedésnek számtalan formája van, nem csak busz létezik. És szerintem ha ennyit szarozol nem is érdekel igazán, én is gimibe járok, bénák a kifogásaid. Annyira messzemeg nem lehet, hogy ne tudd megoldani v ne szánd rá az egyik délutánodat. A szüleidnek meg szólsz h később mész haza. Ha kicsit talpraesettebb lennél feltalálnád magad. + engem hajtana a lelkiismeret. 16L
2012. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szóval.. suli után jön az egyetlen utolsó buszom a napon.. de jó.. nem csak busz létezik, hozzá kérlek szépen kell vonatoznom, majd metrózni, bkv, és végül villamos.. és ha vissza is szeretnék jönni akkor haza már sehogy se jutok mert az utolsó városban fenn akadtam ott nincs több lehetőségem átjönni ide. Na most bringával szerintem 100km kicsit gáz.. (oké ez odavissza van.. de ha neked oly könnyen megy hát hajrá (Y))

Megkérni valakit.. nem is lenne rossz, ha lennének barátaim. Apám melózik egyfolytában, anyámnak nincs jogsija ők kilőve.

És igen ők megértenék ha később érnék haza, de a haza érés szó nem később hanem csak másnap lenne.

Na, meg.. szerinted ha annyira nem érdekelne feltettem volna ide ezt a kérdést? Azért kértem tanácsot..

Gimnazista vagy, én megértem és te tudnál időt szakítani, mégis anyámnak az igazolatlan órára mit mondjak? Szívesen közlöm vele hol voltam még örülni is fog neki, csakhogy annak már nem éppen, hogy megvonják tőled a családit, mert a lányod a barátjánál volt..

Most meg mindjárt jön a duma nem is hiányzk igazán.. Közlöm a világ legtürelmesebb embere vagyok. A drága barátomra 7 hónapig vártam, aztán folyamatosan se veled se nélküled kapcsolat. Nem mer felvállalni a haverjai előtt.. stb. És én mégis ezek után rohadtul szeretem amikor ha az eszemre hallgatnék már ott hagytam volna. Mégis min töröm a fejem? Mit kéne csinálnom, hogy végre megtudjam mi van vele.. Úgyhogy nekem hagyd azt, hogy te bármi áron eljutnál hozzá. Csak el akarnál.

köszi..

2012. szept. 6. 21:28
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és stopp.. figyi má.. Ha te beülsz egy idegen mellé gratulálok (Y) Ne csodálkozz ha esetleg nem kerülsz egyszer majd haza, mert mondjuk valahol éppen megerőszakoltak stb. Ne is foglalkozz vele.. tényleg.
2012. szept. 6. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!