Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy éreznétek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éreznétek magatokat ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a vőlegényem, sőt, imádom. Nem adnám oda senkinek semmi pénzért. DE!

Van egy srác akivel a mostani párom előtt voltam, nem volt a barátom, csak egy párszor lefeküdtünk, mert vonzottuk egymást. Nem voltunk szerelmesek meg ilyesmi.

A múlthéten elhatároztuk, hogy találkozunk, de csak mint barátok, mert 3 éve nem láttuk egymást és megosztjuk élményeinek.

Ebből a beszélgetésből flörtölés lett és aztán hatalmasat szeretkeztünk.

Az van, hogy most is imádom a párom. Úgy veszem ezt az egész "megcsalást" mintha nem történt semmi, mert nem érzek iránta semmit, a srác iránt akivel voltam.

Sőt, jobban húzódok a páromhoz, mert rájöttem, hogy nála jobb nincs.

Mit szóltok ehhez?

Lécci az idióta kommentektől óvjatok. Köszi


2011. nov. 16. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:

"Lécci az idióta kommentektől óvjatok. Köszi"

Oké, akkor no comment!

2011. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Erre nincs mit mondani. :( Nincs mentség arra, amit tettél. Teljesen normális lenne szegény vőlegényed részéről, hogy szakít veled, mikor ezt megtudja.

Szégyelld magad.

2011. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem találkoznék a sráccal.
2011. nov. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó nagy ribanc vagy! :)
2011. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha semmit sem éreznél, ura lennél a libidódnak.
2011. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs jó véleményem. Ha nyitott kapcsolatban lennétek, akkor nyilván rendben van, de gondolom, nem ez áll fent.

Így meg elítélem. Bocsi. :S

2011. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 körömlakk ***** válasza:
Hát ha még lelkiismeretfurdalásod sincs akkor nagyon szeretheted a vőlegényed........Meg ahogy azt irtad hogy hatalmasat szeretkeztünk......Hát én csak a szerelmemmel tudok szeretkezni mással max szexelni tudok.....szóval jobb ha nem lesz ebből esküvő!!!
2011. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!