Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki már évek óta munkanélküli,...

Aki már évek óta munkanélküli, család tart el, vagy máshogy oldod meg?

Figyelt kérdés
Most olvastam egy fórumon, hogy sokan írták, hogy egy-két év múlva találtak állást.. De addig az egy-két évig hogy fizetik az emberek a rezsijüket, stb.. Szülők adnak? (mert az álláskeresési csak max. 3 hónapig jár ugye). Vagy dolgoznak feketén valamit? Én 4 hónapig voltam munka nélkül, és elment az összes tartalék pénzem, nem tudom mi lett volna, ha 1-2 évig 'húzom'... Most spórolás van ezerrel... nem nyaralásra, hanem ha legközelebb ilyen helyzet adódna...
2012. dec. 10. 14:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Általában a pár vagy a szülő. Ugyanúgy mintha dolgozna vagy tanulna csak fizetése lenne kevés az életszínvonalához.
2012. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Pályakezdő vagyok majdnem 1 éve munka nélkül.Egy ideig az akkori barátom,de meguntam(no comment..)Hazaköltöztem és Anyukám tart el(sajnos).

Persze legyen fél évre előre félretett pénzed ilyen esetre...Node,ha előtte suliba jártál miből???

2012. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem meguntam,megunta-bocs
2012. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!