Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám ver, tépi a hajam az...

A bátyám ver, tépi a hajam az anyám előtt és nem tudok mit tenni, mert ha visszaütök nagyobbat kapok. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Anyám ugy tesz mintha észre se venné, amikor meg szemrehányást teszek neki ezért azt mondja, hogy oljam meg a magam problémáját, tanuljam meg megvédeni magam és ne másokra támaszkodjak mert ő nem tud segíteni!!
2012. dec. 10. 19:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Mért üt meg? te csak csôndben ülsz odalép hozzád és megver? ha igyvan rugd tokon vagy fenyegesd mg hogy feljelented . ha te kôtôzkôdsz vele ô meg lekever egyet akkor minél kevesebbet beszélj,találkozz vele pl. csak vacsoránál a tôbbi idôt a saját szobádba tôlcsd el :)
2012. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Engem is mindig megvert a bátyám, pluszba felakart akasztani, a barátai előtt csicsáztatott, vert,sőt megakart erőszakolni. Nem bíírtam tovább és ollót rántottam,azért nem öltem meg mert anyát csukták volna le... Tudod én inkább a helyedben elmennék íntézetbe!
2012. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért anyádhoz is lenne egy pár keresetlen szavam...
2012. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

ma 19:33:


Miért kussolnának? Kérdezte őket bárki is?


Egyébként igen, kérdező, gyámhatóság.

2012. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd tökön az ilyen barom ne szaporodjon!
2012. dec. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Amikor alszik keltsd fel,hogy ne legyen teljesen éber,és mond meg neki ha nem hagyja abba legközelebb arra fog ébredni,hogy levágod és a kezébe adod a tökeit.

Nem kell majd meg is tenned,csak ijessz rá :)

2012. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
47%

Befejezném a hazudozást a neten és mások szívatását, valamint a hangulatkeltést.


Valódi bántalmazottként nem jelennél meg itt, vagy ha igen (ami ritka!), akkor igen-igen megörülnél az első jó és segítő szónak és azt tennéd, amit mondanak neked. Te is tudod, hogy hova fordulhatsz, ha bántalmaznak, ezerszer leírtuk. te azonban minden válaszra csak "hát igen, de..." reakciót adsz. Ez nem a bántalmazottak reakciója, hanem a mindennel elégedetlen, csak a saját s&ggét nyalató, hazudozó embereké.


Egyébként nem csak a bátyád büntethető valódi bántalmazás esetén, hanem anyád is, mert nem védett meg.

Anyádnak KÖTELESSÉGE megvédeni, amíg te gyerek vagy, és ha nem teszi, le is sittelhetik. Csak jobb, ha tudod.

2012. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kérj segítséget valamelyik rokontól,vagy fiúbaráttól.
2012. dec. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

engem is vert a tesóm, lett egy módszerem

mindenhova magammal vittem vizet egy széles szájú üvegben

és ha jött felém vagy tépni kezdte a hajam az arcába lódítottam a vizet míg kiszabadultam és beszaladtam a szobába bezárni az ajtót

egyszer utánam jött, éppen csaptam be az ajtót ő meg ököllel belevágott

a kórházban aztán szedegethették ki a karjából a szilánkokat, azóta egy ujjal sem ér hozzám

viszont egy aggresszív állat, inkább hozzá se szólok, egy helyiségben se vagyok vele

idős szüleim nem is mernek mit tenni ezzel az agybeteg kannal ráadásul én suliba járok ő még azt sem, ingyenél és mindenkit terrorizál

még két és fél év míg meglesz a szakmám akkor elköltözök és soha szóba se fogok vele állni

embert így nem gyűlöltem soha mint őt, tehetetlenség miatt is terrorban tartja anyámékat

és fékezhetetlen elmebajos, mászott fel villanyoszlopra meg ilyen agybajai vannak

nem tudom mit mondjak neked... csak hogy próbáld kibírni és legyél kolis vagy messzi suliba járj be hogy minél kevesebbet kelljen otthon lenni

2012. dec. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
A kurv@ anyját! :O ...
2012. dec. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!