Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok itthon lakni már...

Nem akarok itthon lakni már sokáig, viszont párom nincs. Van bármi lehetőségem elköltözni így is? 21 L

Figyelt kérdés

Tehát nem szeretnék arra várni, hogy egy férfi "vigyen el a háztól", lehet hogy csak 30 évesen. Főleg hogy mostanában nem is vágyom komoly kapcsolatra senkivel. Itthon sajnos nagyon be van szabályozva az életem, ez az oka annak, hogy nem sokáig bírom már.

Viszont jelenleg munkám sincs, és nettó 90 nél soha nem számíthatok többre, az már nagyon is jó lenne. Ebből ugye semmilyen albérlet nem jön ki egyedül. Saját lakás se jön ki belőle, életem végéig sem gyűlne össze. Hitelt se kapok ennyi fizura soha.

Albérlet 50 alatt nincs errefelé + még a rezsi.


Az az egyetlen megoldás hogy idegen emberekkel költözök össze, osztozva a fizetnivalón? Az milyen lehet? Nincs sok veszekedés, meg kellemetlen szituk? Nem vagyok egy társasági ember.


2012. dec. 11. 14:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hozzád hasonló fiatal lányokkal költözz össze szerintem.
2012. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy szobát bérelj, én is így kezdtem, akkor 4-en laktunk lányok egy albérletben, mindenkinek külön szobája volt, jól kijöttünk, de hát azért ahol sok nő van, elképzelhetetlen az élet súrlódások nélkül. De tök mindegy, mert ha saját lakásod lenne ott meg súrlódhatsz a szomszédokkal. ;)


Én havi 30-ért béreltem a szobát.


Most párommal élek albérletben. Mivel megosztalak a költségek így havi 40-re jövünk ki az albérlettel fejenként rezsivel.


Amúgy soproni vagyok. :)


Én azt javaslom, hogy szobát bérelj, olyan lakásban ahol fiatal nők laknak. A legjobb ha dolgozó lakótársad van, mert akkor hasonló lesz az életritmusotok.


Egyik kolléganőm is így él, tehát működik a dolog. :) Alkalmazkodni kell persze. Nem kell társasági embernek lenni, csak alkalmazkodni.

2012. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!