Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek volt olyan, hogy nem...

Nektek volt olyan, hogy nem vihettétek haza a barátot/barátnőt?

Figyelt kérdés

Bizonyos okok miatt nem vihetném haza a csajom, és ez miatt arra kényszerülnék h mindig én menyjek hozzá.Igy nem lehet normális párkapcsolatot kialakitani...Nektek volt már ilyen problémátok?


23F


2012. dec. 13. 11:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig egyetlenegy barátomat hoztam haza és voltam náluk. Viszont nálunk olyan a családi felállás és a körülményeink, hogy nem szívesen hozok haza senkit. Igazából szerintem az jó, ha te tudsz menni hozzájuk, ennyi erővel onnan is kivághatnának benneteket :) Szerintem ez nem olyan rossz dolog, még mindig jobb, mintha sehol sem lenne helyetek. Nálunk olyan elv uralkodik, hogy ha majd lesz saját házad, oda viheted.
2012. dec. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
Nálam ilyen nem volt. Én eddig minden kapcsolatomat full komolyra tervezem ezért legkésőbb pár hónap után mindig bemutattam őket.
2012. dec. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
24/L voltam azt akarom még monani, hogy nem feltétlenül baj hogy csak egyikőtöknél tudtok találkozni de mondd el az okát a barátnődnek, hogy ő is megértse hogy miért nem viszed haza és ne nehezteljen miatta. Így nem teszi tönkre egy kapcsolatot, de időről időre meg kell kérdezned hogy jó-e igy neki. Az elégedetlenség ami tönkretesz egy kapcsolatot figyelj rá, hogy optimális megoldást találjatok és akkor nem lesz baj. Sok boldogságot!!
2012. dec. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem viheted haza? Nálunk pl. az van, hogy apa kikötötte, hogy egy év után kíváncsi csak az udvarlóinkra, mert arról már feltételezi, hogy komolyabb. Ezt mindenkinek elmondtam, senki nem csinált problémát belőle. Lehet, hogy esetedben is az őszinteség a leginkább célravezető.
2012. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Hozzam se johetnek, mert a lakas katasztrofa ovezet anyam maniaja miatt. Eleg kellemetlen, en is rosszul erzem magam miatta. Szerintem egyebkent meglehet ezt erteni, csak rendesen le kell ulni megbeszelni az illetovel. En mondjuk, ha megyek hozzajuk, sokszor viszek sutit, vagy segitek ebben abban, hogy ne erezzek kihasznalasnak. 20/N
2012. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Nálunk az van hogy hozzám nem jöhet barátom, és én sem hozzájuk. Ezért az autóban "élünk" már lassan 3 éve. Szóval a ti helyzetetek nagyon is jó, mert legalább az egyik félhez lehet menni, nem kell megfagyni télen az utcán.
2012. dec. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
72%

Amíg nem költöztök össze, addig úgyis csak szárnypróbálgatás...azt meg bárhol lehet. Csak ne legyél senki terhére.


24N

2012. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

ki lehet alakítani, ha az ősei megkedvelnek. a lényeg, h segíts nekik otthon a férfimunkában, az tuti bevágódás. fát hasogatni, kertet ásni, füvet nyírni, barkácsolni, javítgatni, amihez értesz. ne a popódon ülj, ne a barátnődet nyald-fald éjjel-nappal, hanem mikor átmész, kérdezd meg, h tudsz-e valamivel segíteni, és ha megkérnek, ne fanyalogj, hanem nyomassad a témát lelkesedéssel.


a párom pl informatikai zseni, és azzal vágódott be a nevelőfaternál, h mindig megcsinálta a laptopját, ha gubanc volt vele. anyámnak segített hazacipelni a bevásárlásból, szóval ő lett otthon a sztár :D

ja, még a nagyszüleimnél is lenyírta párszor a füvet, míg éltek.

látták, h dolgos, jó gyerek, támogatták a kapcsolatot.


ha jóban lesztek, akkor kicsit beavathatod őket, h gázosak a szüleid/otthoni állapotok és a lányt sem szeretnéd ezzel kellemetlen helyzetbe hozni. ha normális, megértik, és nem élősködőnek fognak tartani.


a pároméknál konkrétan nem nagyon lett volna egy szabad zug sem, ahol leülhetünk normálisan legalább dumálni, ezért járt hozzánk. azóta együtt élünk, szóval senkit nem zavarunk.


bocs ha hosszú lett, remélem tudtam segíteni.

2012. dec. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!