Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés
Szörnyen érzem magam. Sajnos a jegyeim mostanában nem olyan jók mint régen, vagyis nem mindenből, de nagyon szeretném kijavítani... Anyukámnak most mondtam meg és most mutattam meg az ellenőrzőmet, és hiába mondtam neki hogy nagyon sajnálom, és tényleg azon vagyok hogy mindent kiszeretnék javítani, nem is figyel rám, csak azzal jön hogy mekkorát csalódott bennem és nagyon megváltoztam stb. Nagyon rosszul esik, hogy igazából meg sem hallgat, nem is érdekli hogy miért alakultak így a dolgok, csak azzal jön hogy mekkorát csalódott bennem... Eddig is bűntudatom volt, de most már rettenetesen érzem magam, mindent elrontottam, s a legrosszabb hogy én is csalódtam magamban... Azonkívül hogy kijavítom a jegyeimet, már amit kitudok, mit tehetnék? Úgy érzem anyukám mostanában bennem csak a rosszat látja és a jegyeim alapján ítél meg...

2012. dec. 13. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Majd ráun, te meg tanuljál. Ha kijavítod, lenyugszik ő is. Én se a magyarázkodásra lennék kíváncsi, neked egyetlen dolgod a tanulás most kb., nem egy teljesíthetetlen feladat...
2012. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerezz sokkal jobb jegyeket! Ha meg nem akarja meghallgatni, hogy miért ilyenek a jegyeid, akkor írj neki egy “levelet“ és tedd pl. az éjjeliszekrényére.
2012. dec. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem csak ezzel kapcsolatban nem hallgat meg... Akármiről akarok vele beszélni, folyamatosan közbevág és leordítja a fejem... Semmit sem tudok vele megbeszélni... Ma is elkezdtem neki mondani hogy mennyire rosszul esik hogy nem hallgat meg, múltkor is a tovább tanulásról akartam vele beszélni és be se fejezhettem, mert félbeszakított...
2012. dec. 14. 15:41
 4/4 anonim válasza:
Adjál neki ajándékot! Egy csokor virág is megteszi. Utána kezdjel sírni. tapasztalatból mondom. És te addig sokat tanulj!!!
2012. dec. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!