Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a hormonok miatt reagálok...

Csak a hormonok miatt reagálok így vagy azért van némi igazság abban amit érzek?

Figyelt kérdés
A férjem külföldön dolgozik több mint egy éve. Második babánkkal 31hetes vagyok, a nagyobb két éves múlt szeptemberben. Most lehetőségünk volt kijönni hozzá, az elmúlt napok úgy alakultak, hogy alig volt időnk egymásra, a munka meg céges ügyek miatt. Ma végre vasárnap van. Azt hittem hogy mint egy normális család végre együtt leszünk, játszunk beszélgetünk. Gyermekünk a megszokott módon 7:20kor kelt, természetesen vele keltem én is, majd keltette az édesapját is. Itt már kiakadt, hogy vasárnap van, szeretne aludni. Mondtam hogy ezt két évessel nem igazán tudod megértetni. Én felkeltem, rendbe tettem a gyereket, reggelit csináltam, odatettem az ebédet. Ő reggeli után mindent az asztalon hagyott, és elment lefeküdni, mert hát vasárnap van, ő pihenni akar. Az hogy mondjuk lehetnénk együtt is, vagy hogy fáradt vagyok én is az nem számít. Cirka 2 órája alszik, a gyerek már ment hozzá hogy "apa ébresztő" erre az volt a reakció, hogy ő aludni akar, hagyja békén a gyerek. Havonta egy hetet tudunk együtt tölteni, és akkor neki az a lényeg hogy aludjon? Elhiszem hogy fáradt. Én is az vagyok, de tudom hogy itt a gyerek, felelősséggel tartozom érte, nem mondhatom neki hogy most nem játszunk mert vasárnap van! Ő miért teheti meg?????
2012. dec. 16. 11:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%
Mennyit dolgozik egy héten? Mert, ha megállás nélkül, akkor megértem, ha nagyon nincs kedve a gyerekhez.
2012. dec. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
38%
Mert bármennyire is nehéz felfogni, valószínűleg baromi fáradt. Az meg, hogy te is fáradt vagy mert a házimunka meg bla bla, egy dolog. nem mondom hogy nem fárasztó, de össze sem lehet hasonlítani a kettőt. értetek csinálja, csak pihenni akar. Ha meg nem dolgozna ennyit, akkor meg az lenne a bajod, hogy naplopó, nincs lóvé, nem nézi a gyerekek jövőjét bla bla. Tipikus nő vagy...
2012. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos nem a hormonok miatt van! A távkapcsolatnak nincs jó vége. Tudod, ő megszokott 3 héten keresztük egy zavartalan életmódot, ami neki természetes, neked viszont nem.

Sajnálom, pláne hogy jön a következő baba, azt kell mondanom még az első sem érdekli, ez a pici sem fogja, te pedig, hát főleg nem :(

Veled értek egyet! Tanácsot adni nem tudok :(

2012. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Napi 10 órát dolgozik. Én megértem hogy fáradt, rendben van. De akkor miért nem akkor fekszik le mondjuk, amikor a gyereket is leteszem? Most pont az lesz, hogy mire felkel, pont akkor teszem le a gyereket is, aki alszik 2 órát.

Így aztán baromi sok értelme van annak, hogy kijöttünk. Mindezt otthon skypeon keresztül is megélhetjük. :(

2012. dec. 16. 12:05
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Van igazság abban, amit mondasz. Szerintem nem normális, ha az egyik családtag hosszabb ideig elszakad a házastársától, gyerekétől. De ha kényszerhelyzet következtében így alakul, akkor minden lehetőséget meg kell ragadni a pótlásra.
2012. dec. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Engem az pihentet munka után, ha a gyerekeimmel vagyok. Szerintem valami gond van a férjeddel, te neveled a gyerekét, az is munka bőven, tisztelhetne titeket annyival, hogy együtt tölt veletek egy napot normálisan.
2012. dec. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nincs igaza. Egy hétre jöttök ki hozzá, és arra nem veszi a fáradtságot, hogy egy kicsivel kevesebbet aludjon, így tudna játszani a gyerekkel. A férjed valószínüleg eltávolodott a családos életmódtól, megszokta az egyedüllétet.
2012. dec. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%
Hát igen... többek közt ezért nem lennék sohasem távkapcsolatban élni, főleg ha már van férjem vagy feleségem. Vagy együtt kimenni külföldre vagy sehogy, köztes állapot nincs. Az ember megszokja egy idő után, hogy egyedül él, még ha tudja is, hogy ott a családja valahol messze. Nagyon bátor és vakmerő vagy, hogy így vállaltál 2. babát, sok jóra ne számíts. Az ilyen kapcsolatok 80%-a halálra ítélt: vagy válás vagy teljes elhidegülés. Mégis mennyi ideig tervezitek így, hogy külön országban éltek?
2012. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

Az első vagyok. A férjed azért ment ki dolgozni, mert szeretne mindent megadni nektek. A leírtak alapján úgy gondolom, hogy valószínűleg heti hat napot dolgozik, reggeltől estig és vasárnapra már egy kifacsart citromra emlékeztet. Teljesen megértem, hogy ilyenkor aludni akar.

Ezekben az esetekben szerintem a következőt kell tenni, egy külön szobában kell aludni és a gyerekekkel elmenni valamerre sétálni, játszóházba, etc., őt pedig hagyni. 12-13 óra körül már be lehet menni hozzá és akkor még ott az egész délután! De ha te azt szereted, hogy a gyerek játszana vele, ő meg csak ül, mint egy élőhalott, akkor hajrá. :(

2012. dec. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
25%
Nem elég hogy megkeresi a kenyérrevalót kemény munkával, ilyen időben pláne hogy "halott", de még elvárják tőle hogy nyalja a seggüket egész nap..Háát bexarás! Nemlenne elég a délután-este, egész nap mint egy hülye..Pff!!!
2012. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!