Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a hormonok miatt reagálok...

Csak a hormonok miatt reagálok így vagy azért van némi igazság abban amit érzek?

Figyelt kérdés
A férjem külföldön dolgozik több mint egy éve. Második babánkkal 31hetes vagyok, a nagyobb két éves múlt szeptemberben. Most lehetőségünk volt kijönni hozzá, az elmúlt napok úgy alakultak, hogy alig volt időnk egymásra, a munka meg céges ügyek miatt. Ma végre vasárnap van. Azt hittem hogy mint egy normális család végre együtt leszünk, játszunk beszélgetünk. Gyermekünk a megszokott módon 7:20kor kelt, természetesen vele keltem én is, majd keltette az édesapját is. Itt már kiakadt, hogy vasárnap van, szeretne aludni. Mondtam hogy ezt két évessel nem igazán tudod megértetni. Én felkeltem, rendbe tettem a gyereket, reggelit csináltam, odatettem az ebédet. Ő reggeli után mindent az asztalon hagyott, és elment lefeküdni, mert hát vasárnap van, ő pihenni akar. Az hogy mondjuk lehetnénk együtt is, vagy hogy fáradt vagyok én is az nem számít. Cirka 2 órája alszik, a gyerek már ment hozzá hogy "apa ébresztő" erre az volt a reakció, hogy ő aludni akar, hagyja békén a gyerek. Havonta egy hetet tudunk együtt tölteni, és akkor neki az a lényeg hogy aludjon? Elhiszem hogy fáradt. Én is az vagyok, de tudom hogy itt a gyerek, felelősséggel tartozom érte, nem mondhatom neki hogy most nem játszunk mert vasárnap van! Ő miért teheti meg?????
2012. dec. 16. 11:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
85%

100 szónak egy a vége, lehet az én uram bármilyen fáradt, ha 3 hete nem látta a családját kibírja azt a 2 órát, ha nem, hát nem ér meg neki annyit, ami elég hervasztó a családra nézve.

Ne nézzük egymást madárnak, betegség...jól van már....majd elhiszem!

2012. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
45%
Fáradság meg fáradság között van különbség. Voltam én is olyan fáradt, hogy egyszerűen semmit sem tudtam csinálni. Gyerek ide gyerek oda.
2012. dec. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Nem gondolnám hogy ez a házasságunk végét jelentené! Viszont mindenesetre intő jel, ezért is tartjuk mindketten fontosnak hogy ha a kicsi lesz olyan erős, hogy ne legyen neki gond az 1400km leutazása, akkor mindenképp kiköltözünk!

Köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 17. 09:36
 24/24 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek van maximális igaza. Ha tetszik sok apának, ha nem. Angliában, meg akárhol sem kell többet dolgozni, mint idehaza egy rendes munkahelyen. Ez személyes tapasztalat. Csak ott meg is fizetik ezt a munkát. Úgyhogy a hiba máshol keresendő...
2012. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!