Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámmal mindent megbeszélek...

Anyukámmal mindent megbeszélek, viszont van egy másik nő akivel szintén mindent megbeszélek. Anya azt mondja ne beszéljek meg mindent a másik nővel, mert így a másik nő azt fogja hinni rossz a kapcsolatom anyával. Tényleg ezt hiheti a másik nő? 18, L

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 12:32
1 2
 11/17 sysyqueen ***** válasza:
45%
ebben az esetben próbáld meg anyukáddal is megszerettetni azt a nőt... lehet hogy pont az a nő lesz egy életre szóló barátnőd... és valóban sokszor többet ér egy kívülálló véleménye mint egy olyan aki minden mozzanatodat ismeri
2013. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!!!!!!!!!!!
2013. jan. 13. 18:06
 13/17 anonim ***** válasza:
27%

Hasonlóan vagyok a nyolcas válaszolóhoz.

Mi is eljutottunk idáig, egyszerűen más érzelmi világot képviselünk édesanyámmal, és semmiféle kommunikációs probléma, vagy ilyesmi nem áll fenn.

Nem vagyok a folytatása. Pletykás is, és egyszerűen mások a határaink, amit én bizalmasnak találok, és magánügynek, azt ő lazán kibeszéli. És ezért hiába szóltam, egyszerűen másképp fogjuk fel a világot...na mindegy. Azért fura ez családon belül, mert általában a gyerekek 80%-ban a szüleik érzelmi világát, életét "viszik tovább".

Nekem volt egy pont az életemben ami megváltoztatott, és akkor távolodtunk el, mert sok mindenre rájöttem.

Na de mindegy.

Anyukádban valóban lehet egy kis féltékenység, esetleg félhet attól, hogy kibeszéled őt?

Vagy ezáltal felnyílik a szemed, egy másik nő szemszöge által, hogy valami mégsem úgy jó, ahogy anyukád tanította.

Ezáltal eltávolodhatsz tőle.

Szerintem annyira részletesen nem kell mindent anyukád orrára kötni.

Vagy, esetleg hívd meg magatokhoz, és beszélgessetek hárman, hátha megnyugszik, ha megismerheti.


Egyébként én jónak tartom, hogy van egy ilyen idősebb nő, akivel felnőttként tudsz beszélgetni, és valóban egy kívülálló néha sokat segít, a meglátásaival, amivel a hétköznapi kapcsolatainkat segítheti.

2013. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. márc. 25. 20:18
 15/17 A kérdező kommentje:
Budapesten lakunk , gondolkodok,hogy valami közös programot kéne szervezni.
2013. márc. 26. 07:25
 16/17 A kérdező kommentje:
Anyukám megint nagyon mérges és elege van,hogy mással is jóba vagyok aki idősebb mint én. Miért csinálja ezt velem :( 20/L
2015. jan. 12. 13:00
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Hát akkor mégis egyszerű féltékenység....

Az elején se értettem, hogy miért zavarja őt, hogy egy másik nő majd mit gondol....

Én örülök, ha a gyerekeimnek vannak baráti kapcsolatai - és amúgy minden lényeges dolgot megbeszélnek velem.

2015. jan. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!