Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülök! Ti lebeszélnétek a...

Szülök! Ti lebeszélnétek a lányotokat arról, hogy VÉDŐNŐ legyen?

Figyelt kérdés
Most fog érettségizni és 1 éve csak ezt hallom, hogy védőnő szeretne lenni. Azzaé indokolja, hogy szereti a gyerekeket és ezt a munkát szívesen csinálná. Én nem örülök ennek mert félek, hogy nem lesz munkája és ha mégis akkor nagyon keveset fog keresni. Mi a véleményetek? Van esetleg itt védőnő? Mennyire nehéz elhelyezkedni?

2012. dec. 17. 17:53
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:

Szerintem jobb, ha ő dönti el, hogy mi szeretne lenni. Én védőnőnek tanulok, és igaz nem egyszerű, sokat kell tanulni, de nekem tetszik. El lehet vele helyezkedni, mert hiányszakma, és sok végzett védőnő nem szeretne vidéken dolgozni, szóval ott mindig van hely. Az igaz, hogy nem a legbiztonságosabb munka, mert elég sok roma szülő van, és hát mint tudjuk a többség nem valami együttműködő. De ha valaki tényleg szívvel-lélekkel csinálja, akkor nem lesz gond. A fizetés tényleg nem sok, de hát mivel lehet jól keresni? Meg ha sokat is keres, de olyan csinál, amit egyáltalán nem szeret, az sem túl jó.

Sok sikert kívánok a lányának! :)

2012. dec. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 keszi88 válasza:

Sziasztok!

Mi lett a vége, lehetne érdeklődni?

Ha jól számolom most kezdi (?) a 4. évet...

Én védőnő vagyok, nem sokat keresek, de nagyon szeretem csinálni....

Engem a nagyapám jogásznak szánt- a sógornőm az- háááát, nagyon örülök hogy maradtam a saját döntésemnél, mert hiába keres legalább 3 szor annyit mint én, nem tudnám csinálni...

2016. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!