Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne készülje...

Mit csináljak hogy ne készüljek ki teljesen idegileg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon kétségbe vagyok esve. Már legalább 2 éve depressziós vagyok. Minden egyes nap csak rossz dolgok járnak a fejemben,úgy érzem nem törődik velem senki. Gondolom hallottatok már arról a betegségről,amikor az ember beképzel magának mindenféle betegséget..Velem is ez van. Néha úgy érzem mintha fuldokolnék,éjszaka nem tudok aludni,minden egyes nap miután hazaérek az iskolából sírógörcsöt kapok,ilyenkor mindig bevonulok a fürdőszobába.Próbáltam beszélni édesanyámmal,úgy is volt hogy keresünk egy pszichológust.De végül mindig el lett felejtve. Azt mondta ne gondoljak rosszra és elfog múlni,de nem megy. Amikor mosolygók akkor is sírni tudnék,ő már azt hiszi minden rendben van,de nem.Szorgalmas,kitűnő lány voltam,de ez már kihat a tanulásomra. Nem tudom mit csináljak.Nem tudom megmondani mikor éreztem magam utoljára boldognak. Újra a régi szeretnék lenni. Még álmodni is jobban szeretek mint élni,és még csak 15 éves vagyok. Létszíves valaki segítsen nekem! Előre is köszönöm!
2012. okt. 1. 18:36
 1/1 anonim válasza:
És mi ennek az oka? Talán nem tudod magad elfogadni olyannak amilyen vagy? Folyton csak rossz dolgok érnek, vagy csak a fejedben járnak rossz dolgok?
2012. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!