Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóskérdés- Mi a helyes...

Anyóskérdés- Mi a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
jelenleg 6 hónapos terhes vagyok mi a helyes út? anyósom nem tud a terhességemről, nem tartjuk a kapcsolatot vele, mert csúnyán viselkedett velünk, az unokája érkezését kéne- e tudnia?

2012. dec. 4. 00:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ő sem keres benneteket egyáltalán?
2012. dec. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
Kéne. Aztán meglátjátok. Mi volt az a nagyon csúnya dolog?
2012. dec. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
apósom sajnos elhalálozott évekkel ezelőtt és a férjemet majdnem kisemmizte az apai örökségéből. Évek után jött rá férjem az igazságra, mert a másik gyerekére akar mindent átjátszani.Az anyai részből már mindent átiratott a másik gyerek nevére, de teszünk rá, mert az átlagnál minimálisan jobban élünk most. De a férjemet gyerekkorában sokszor bántotta lelkileg, nem csak az anyagi dolgokkal, hanem hogy a testvére ügyesebb-okosabb stb. Én félek a gyermekünk is hasonló sorsra jutna a másik unokával szemben.Nem akarok lelkisérült gyereket.
2012. dec. 4. 01:09
 4/19 A kérdező kommentje:
Ja, néha hisztizve keresi évente kb 1x a férjem, de most volt a 40. születésnapja és egy telefonhívást sem kapott.
2012. dec. 4. 01:10
 5/19 anonim ***** válasza:
12%
Én a helyetekben felkeresném karácsonykor, vinnék egy kis sütit, bort, (amit szeret) és megpróbálnám vele együtt békében eltölteni az ünnepeket, és aztán majd lesz valahogy, kialakul. Ne feledd, hogy olyan a fogadjisten is, amilyen az adjonisten (általában). Ha ti megpróbáltok jobb viszonyt kialakítani vele, nem hiszem, hogy ellenére lenne.
2012. dec. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

10 éven át a jóviszonyon dolgoztam előtte, a férjembe is beletörölte legutóbb a lábát, hogy nézd meg anyuci milyen szuper megavillát vett a másik fia nevére,amiben ketten laknak, miközben mi 3-an fogunk egy panelban élni.Én sem megyek át a szarul élő barátaimhoz és dörgölöm az orruk alá a kacsasültet, amit ők nem tehetnek meg.Fájdalmat szeretne okozni a gyerekének.

Sosem tudtam a kedvére tenni, mindent kiforgatott, pl férjem ha csúnyán beszélt velem, vagy veszekedett ok nélkül velem előtte, azt mondta rám, hogy a pénzére hajtok azért nem hagyom el.Nemhogy sajnált volna, mert sokat tűrtem, mivel férjem akkoriban feszült volt. Az átlagnál kicsit jobb életszínvonalunkat pedig az én üzleti érzékemnek köszönhetjük.Azt tudom engem elátkozott, hogy meddő legyek. Szentestézni tuti nem mennék át oda többé, mivel a szememre hányta az ott elfogyasztott ételt is. Csak az unoka érkezését lenne e értelme tudatni..?

2012. dec. 4. 01:25
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem keresném egy ilyen anyós társaságát, ellenben nem is befolyásolnám a férjem ami a kapcsolatfelvételt, -tartást illeti. Rábíznám, hogy tudatja-e vele a hírt.
2012. dec. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
áá a férjem a belső érzései miatt még nálam is jobban elutasitja, férjemnek mondtam mivel az anyja, utoljára üljön le megbeszélni vele a dolgokat, de azt mondja, hazudott neki mindenben.... Már én is, meg férjem is kezdünk ugy lenni vele, hogy ha az anyagi dolgokat rendbe is hozná, bár már lehetetlen, nem érdekel már az anyagi rész-érzelmileg túl sokat szenvedtünk, de egy baba mégis csak 1 baba...
2012. dec. 4. 01:31
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a férjed dolga szerintem. Ha ő úgy van vele, hogy olyan az anyja, akivel jobb, ha nem is vagytok kapcsolatban, akkor nem kell neki tudni semmiről.


Nekem az a véleményem, ha valaki olyan utálatos, keresztbetevős, terrorizálós, kicsinálós, akkor ha ti mentek utána, akkor sose fog neki leesni, hogy titeket nem lehet hülyére venni. Ha meg rájön a dolgokra, akkor ha elgondolkodik, hogy ő erről miért nem tudott ez jó. Ha meg nem esik le neki, vagy leszarja, akkor megint csak felesleges lett volna nektek utánamenni.

2012. dec. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%

hát elég durva. Mondjuk az én jó érzésemet bántaná, ha nem tudatnám, nekem most az jutott eszembe, ha megszületik a baba, küldjetek neki egy fotót, a hátulján a neve, súlya (névből csak rájön, hogy az unokája), és pont. Ti megtettétek, hogy tájékoztatjátok, többet meg nem érdemel. Majd keres ő, ha akar.


(szerintem)

2012. dec. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!