Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálja? Anyu mindenért...

Mit csinálja? Anyu mindenért engem hibáztat.

Figyelt kérdés
Ma legalább 5ödször ordibál velem... Díszítjük a karácsonyfát anyu, tesóm meg én, és a tesóm úgy rakta a díszeket, hogy mind1ik lepotyog. Rászólok tiszta normális hangon, elkezd bőgni, anyám káromkodni, meg hogy én milyen hülye vagyok, meg ilyenek... Erre bementem a szobámba, mert mondta az anyu, hogy én ne is segítsek niki meg minden, és utána bejön a szobámba, hogx menjek nekik segíteni, ha nem akarjuk, hogy idegbajt kapjon miattunk. Amikor megmár megint elkezdjük díszíteni, akkor meg minta misem történt volna... Komolyan mondom nem értem őt. De már mindig látszott, hogy a tesós semmilyen. sem csinált, de én vagyok “mindenért a hibás“. Már komolyan mondom megőrülök tőle... Ilyen helyzeteket hogxan lehet kezelni? És ha naponta nem játsza el legalább kétszer, akkor egyszersem... Mit csináljak? A válaszokat előre is köszönöm . Ja, és bocsi a helyesírási hibákért, telefonról vagyok fent, és picik rajta a betűk.

2012. dec. 23. 19:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az a : De már mindig látszott, hogy a tesóm semilyen. nem csinált... ez a mondat az akart lenni, hogy a tesóm “semmiért nem hibás“ és mindenért engem hibáztat jogtalanul.
2012. dec. 23. 19:19
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Ti már díszítitek a fát? :O
2012. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, mivel ma kell...
2012. dec. 23. 19:49
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Nevezés lezárva, több ló nem indul...


Setét vagy kérdező!

2012. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem értelek...
2012. dec. 23. 20:08
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
A fát holnap kell díszíteni!
2012. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem szabadna senkit lehülyézni, főleg nem egy gyereket. Annyit tehetsz, hogy elmondod, hogy nagyon bánt ha kiabál. Másrészt, ha nem figyelsz, könnyen elszokhatod ezt a lehülyézős stílust. Bánj úgy az öcséddel, ahogy azt szeretnéd, hogy anyád bánjon veled. Azért is, mert ő még kisebb nálad, és még nagyobb szüksége van rá. És azért is mert így mintát mutatsz anyádnak, előbb utóbb észre fogja venni, és még ha valamiért mostanában nagyon ideges is, talán jobban figyel majd arra, hogyan szól hozzád.
2012. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6. Mi ma díszítjük!

7. Igen, én is voltam már ideges rá, és mégsem hülyézek mindenkit... Hiába bánok úgy vele (tesómmal) az anyum azonnal “izél“, hogy miért kellett megbőgetnem (mindenen sír a testvérem) ... de csakis azért mert olyan elkényeztetett kislány... És a mamám is (velünk lakik) meghallja, hogy sír, rögtön kérdezi az anyumat, hogy miért sír, és ő mit mond? Miattam... hiába mondom, hogy nem, a mamám az anyumnak hisz... De köszönöm a tanácsokat !

2012. dec. 23. 20:36
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Három válaszoló, összes eredmény = 0 %

Ez téged minősít kérdező, díszítsd tovább a fát és anyudat.

2012. dec. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát ha el hiszed, ha nem, nem én pontoztam le őket!
2012. dec. 23. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!