Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálja? Anyu mindenért...

Mit csinálja? Anyu mindenért engem hibáztat.

Figyelt kérdés
Ma legalább 5ödször ordibál velem... Díszítjük a karácsonyfát anyu, tesóm meg én, és a tesóm úgy rakta a díszeket, hogy mind1ik lepotyog. Rászólok tiszta normális hangon, elkezd bőgni, anyám káromkodni, meg hogy én milyen hülye vagyok, meg ilyenek... Erre bementem a szobámba, mert mondta az anyu, hogy én ne is segítsek niki meg minden, és utána bejön a szobámba, hogx menjek nekik segíteni, ha nem akarjuk, hogy idegbajt kapjon miattunk. Amikor megmár megint elkezdjük díszíteni, akkor meg minta misem történt volna... Komolyan mondom nem értem őt. De már mindig látszott, hogy a tesós semmilyen. sem csinált, de én vagyok “mindenért a hibás“. Már komolyan mondom megőrülök tőle... Ilyen helyzeteket hogxan lehet kezelni? És ha naponta nem játsza el legalább kétszer, akkor egyszersem... Mit csináljak? A válaszokat előre is köszönöm . Ja, és bocsi a helyesírási hibákért, telefonról vagyok fent, és picik rajta a betűk.

2012. dec. 23. 19:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De ha valaki lepontozta tiszta igazat adok Neki, mert az első 3 válaszoló nem a kérdésre válaszolt!
2012. dec. 23. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!