Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, hogy menjek ki, ha nem...

Mi az, hogy menjek ki, ha nem tetszik a cigarettafüst?

Figyelt kérdés

A férjem testvére eljött nálunk karácsonyozni, mert hát otthon úgy is egyedül lett volna.

Tudniillik, én nem szeretem a szivarfüstöt, így nálunk a házban senki sem cigizik, és ezt a sógorom is tudja.

Ma elmentem kb. fél órára bevásárolni, és, mikor hazajöttem az egész ház bűzlött attól a büdös füsttől.

Megkérdezte (a sógorom), hogy zavar-e a füst, és én mondtam, hogy kicsit, de kiszellőztetek.

Ekkor mondta, hogy, ha nem tetszik, akkor menjek ki.

Még annyit a sógorról, hogy mindig is iszákos volt, és mindig szégyen nélkül kihasználta a férjemet. Ő mégis valamilyen szinten ragaszkodik hozzá, mert a szüleik fiatalon haltak meg, és úgy ahogy a sógorom állt a férjem mellett.


2012. dec. 25. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
A férjednek nem kellett volna megengedni neki.Menjen ki a sógor,ha füstölni akar és tartsa tiszteletben a másoknál lévő szabályokat.
2012. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nincs erkélyetek? vagy kert? megmondhattad volna neki, hogy ő menjen ki oda, ha rá akar gyújtani
2012. dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Láttál már sógort repülni? Na, ha ott lettem volna, láttál volna.
2012. dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Taplóság. A saját házad, világosan megmondtad,hogy nincs benn dohányzás. Akár szellőztetsz,akár nem ,a cigifüstöt nehéz eltüntetni. Menjen ki az erkélyre,udvarra,utcára ha füstölni akar. Nálunk sem lehet dohányozni a házban, anyukám utálja és én sem szeretem. Párom ezt teljes mértékben elfogadta és megérti. Beszéljen a férjed a testvérével,hogy fogja vissza magát
2012. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
hát igen egyértelmű a válasz.Neked van igazad.
2012. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy neked van igazad és egy tapló, bár a férjed miért nem szólt rá, miért engedte?
2012. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én sógorom vagy a testvérem lett volna páros lábbal dobtam volna ki a cigijével együtt. Neked van igazad.
2012. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A férjem kint volt, volt némi dolga.

Ő mmondta mondta is a testvérének, hogy nem volt szép tőle, de úgy látszik ő sértődött be.

2012. dec. 25. 22:38
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
hát ez tényleg tapló. az én dohányos barátaim maguktól mennek ki cigizni,pedig nem is kértem rá őke.t
2012. dec. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is dohányzom, de úgy kivágnám azt, aki rá merészelne gyújtani a lakásomban előzetes figyelmeztetés ellenére mint macskát sz*rni. És baromira nem érdekelne, kicsoda. Kicsit lehetnél rámenősebb, különben a fejedre nő a környezeted.
2012. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!