Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, hogy menjek ki, ha nem...

Mi az, hogy menjek ki, ha nem tetszik a cigarettafüst?

Figyelt kérdés

A férjem testvére eljött nálunk karácsonyozni, mert hát otthon úgy is egyedül lett volna.

Tudniillik, én nem szeretem a szivarfüstöt, így nálunk a házban senki sem cigizik, és ezt a sógorom is tudja.

Ma elmentem kb. fél órára bevásárolni, és, mikor hazajöttem az egész ház bűzlött attól a büdös füsttől.

Megkérdezte (a sógorom), hogy zavar-e a füst, és én mondtam, hogy kicsit, de kiszellőztetek.

Ekkor mondta, hogy, ha nem tetszik, akkor menjek ki.

Még annyit a sógorról, hogy mindig is iszákos volt, és mindig szégyen nélkül kihasználta a férjemet. Ő mégis valamilyen szinten ragaszkodik hozzá, mert a szüleik fiatalon haltak meg, és úgy ahogy a sógorom állt a férjem mellett.


2012. dec. 25. 22:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Egyértelműen neked van igazad. Én -csakis azért, mert megszállt a karácsonyi hangulat- úgy seggbe rúgtam volna, hogy megkerüli a Földet. Ha nincs karácsony, még durvábbat kap.
2012. dec. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%
Te vagy a férjed megmondhatnátok neki, hogy még 1x engedély nélkül rágyújt a TI házatokban/lakásotokban, úgy repül, hogy a lába nem éri a földet, és többet meg ne lássuk a közelben. Hozzátok jön, a ti szabályaitok szerint viselkedik. PONT.
2012. dec. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%

Az van, hogy a férjeddel megbeszéled a dolgokat és a sógort helyrerakod - nem pedig idejössz panaszkodni. ÉN mit csináljak a te sógoroddal?!


Igen, igazad van, tudod magad is. Fel sem kellett volna írni ezt a kérdést, mert egyértelmű a válasz. Állj a sarkadra.

2013. jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valaki bemegy a medve barlangjába, úgy táncoljon, ahogy a medve brummog"


Tiétek a ház, ti szabjátok meg a szabályokat is. Ha nem tartja be, menjen ki az utcára cigizni.

2013. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!