Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem ítélkezést kérek, őszinte...

Nem ítélkezést kérek, őszinte tanácsot attól, aki volt már ilyen helyzetben!?

Figyelt kérdés
Egy nős pasival érdekes lelkivonzalom van köztünk.Többen is észrevették,sőt többre gondolnak,holott testiség nem volt.Sőt,csók sem.Féltékeny minden pasasra,akik körbevesznek,holott csak haverok,Én is féltékeny vagyok....lelkileg kivagyok..mit tegyek?

2012. dec. 27. 00:14
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Egy az, hogy a családjával hogyan bánik. Másik, hogy viszonylag hamar megunja a feleségeket, akiket elvileg egy életre választott.

Sosem kezdenék olyannal, aki kapcsolatból kapcsolatba menekül vagy lép át, egy nap velem is megtenné.

2012. dec. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
33%

Ignoráld. Kérd át magad más csoportba. Felejtsd el a létét is.


Aztán menj el egy pszichiáterhez és dolgoztatsd fel - amíg nem késő - a jól fejlett apakomplexusodat.

2012. dec. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
80%
Hogy mit tegyél? ne játssz szinházat a féltékenységed és a gyűlöleted miatt, amit egy olyan nővel szemben érzel, akit ezerszer jobban szerettek nálad..Talán ha egyenes lennél akkor neked is volna esélyed hogy valaki valóban szeressen, ha már az adott pasi nem tud téged.
2012. dec. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
34%

13+


Ja és igen, a kérdésedbe leírt lelkivonzalom létezik,és írígylik, de a gyülölök sosem fogják megtapasztalni.

2012. dec. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
24%
Aki nem volt ilyen helyzetben, nem értheti...vagy elfojtod magadban, vagy engedsz neki...hát én engedtem. Sose akartam, hogy elhagyja a családját...de én voltam a legboldogabb, hogy időnként enyém volt..s ő is.
2012. dec. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

13-as

nem értem,hogy milyen gyűlőletről beszélsz

a nejével sincs bajom,meg az exével se,akit akkoris szeretett,amikor megnősült

2012. dec. 27. 10:17
 17/41 anonim ***** válasza:
91%

"azt mondják,hogy amikor összejött a nejével,még az exét szerette,aki csúnyán dobta

lett nejétől 3lány,de későn jár haza,sokszor esti tanfolyam után még bent suliban netezik"


Keresed a kifogásokat, bizonygatod magadnak, hogy neki családjával úgyse jó.


"holott testiség nem volt.Sőt,csók sem."

Itt pedig azt bizonygatod, hogy mindez nem megcsalás, te nem vagy szerető. Az igazság azonban az, hogy teljesen mindegy, hogy nevezzük: jó esetben családos ember lelki társa a párja. Neked ahhoz semmi közöd, hogy milyen a kapcsolata a feleségével, hiszen az ő házasságuk, a kettejüket érinti, akkor is, ha rossz az a házasság. Ha érzelmileg "csalja" veled a feleségét, az sem jobb a testiségnél, hiszen még erősebben kötődtök egymáshoz, ezt te is láthatod.


Nyilván te magad is tudod a választ a kérdésedre: amíg beszélgettek, addig egymás mellett vesztegeltek, a férfi elválni nem fog, te sem kerülhetsz a közelébe sem egy normális, mindkettőtöket kielégítő kapcsolatba más férfival. Az, hogy ő tart neked órát, nem azt jelenti, hogy az egész órát meghitt beszélgetésekkel töltitek, így ez nem lehet kibúvó az alól, hogy ezt a lelki kapcsolatot megszakítsátok egymással. Túl sokáig húztad az időt, ennek iszod most a levét. Mikor megtudtad, hogy házas, akkortól kellett volna megszakítani vele a kapcsolatot, mert így már csak nehezebb lesz. Minden egyes nappal nehezebb. Nem egészséges az, hogy téged az boldogít, ami valójában letargiába dönt. Mert nem hiszem el, hogy nem nyomaszt, hogy nős embernek vagy pótlék. Pótlékai vagytok egymásnak, hisz mást a feleségétől, a családjától kap meg. Neked is hiányzik egy barát, vagy egy fiú, akit szerethetsz, és mikor két - valamiben hiányt szenvedő - ember találkozik, abból lesz az "érdekes lelkivonzalom".


Ha egy picit is becsülöd magad és érdekel a saját jövőd és boldogságod, akkor megléped most azt a fájdalmas döntést, amit ha nem lépnél meg, éveken át fogva tartana.

Mindemellett te is leszel majd feleség.

2012. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat.látom,egyöntetű,hogy hagyjam

nem elég másik csoport,másik suli kéne,nem tudom,átvihető-e ez a két év

2012. dec. 27. 10:59
 19/41 anonim ***** válasza:
30%

17


Fogalmad nincs ezekről a dolgokról, ezért nyúlsz ennyire mellé.

2012. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
9%
Érdekel olyan sztori is, hogy nem voltunk házasok, de én is, és a pasi is jegyesek voltunk?
2012. dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!